Angry Beards Combat hřeben na vousy

Dostupnost Skladem
289 Kč
Angry Beards Combat hřeben na vousy

Karbonový hřeben na vousy od české značky Angry Beards. Doporučujeme používat hřeben k pročesání po aplikaci olejíčku, balzámu nebo po vyšamponování. Speciální povrchová úprava zajišťuje antistatický účinek. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s okem na prst. Velikost: 22,5 x 3,5 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty

Bluebeards Revenge Face Scrub, peeling na obličej 150 ml
399 Kč
450 Kč (–11 %)
LH2360
Ohlalá Fresh Mint zubní pasta 100 ml
156 Kč
LH2530
Beviro hřeben na vousy
290 Kč
LH2479
Beviro šampon na vousy 250 ml
450 Kč
LH2368
Pan Drwal Steam Punk Hero olej na vousy 50 ml
540 Kč
LH2453
Pan Drwal Puffy Punk matná pomáda 150 ml LH2559