Angry Beards Freshfella intimní vlhčené ubrousky 5 ks

Dostupnost Skladem
119 Kč
Angry Beards Freshfella intimní vlhčené ubrousky 5 ks

Vlhčené ubrousky na intimní hygienu od české značky Angry Beards se svěží mentolovou vůní a chladivým efektem. Balení obsahuje 5 kusů samostatně balených ubrousků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty

Angry Beards sada pro růst vousů
2 499 Kč
LH2571
Angry Beards Jack Saloon parfém 2 ml
49 Kč
LH2573
Beviro mycí gel na obličej 250 ml
550 Kč
LH2726
Bluebeards Revenge Classic mýdlo na vlasy 50 g LH2488
Beviro Daily šampon na vlasy 250 ml
420 Kč
LH2364