Angry Beards Garrigue sada na holení

Sada na holení Angry Beards se shavettou Garrigue, gelem na holení a balzámem po holení v dárkové krabičce.

Klíčové vlastnosti sady na holení Angry Beards Garrigue:

  • Komplet sada na holení.
  • Transparentní holicí gel s technologií superskluzu.
  • Odlehčená minimalistická shavetta Garrigue se žiletkami.
  • Delikátní balzám po holení s náplastmi, kdyby náhodou.
  • Vše v dárkové krabici - ready na to udělat radost.
Dostupnost Skladem
1 349 Kč
Angry Beards Garrigue sada na holení

Sada na holení Angry Beards se vším, co potřebujete k holení nebo zaholování kontur. To vše je zabalené do dárkové krabičky. Sada obsahuje: Shavetta Garrigue - na klasické výměnné čepelky a s rukojetí z voděodolného dřeva pakkawood. Transparentní gel na holení 250 ml - připravuje pokožku na holení, změkčuje vousy a snižuje tření shavetty, takže zabraňuje podráždění. Balzám po holení 150 ml - hydratuje a zklidňuje pokožku podrážděnou holením. S přitažlivou pánskou vůní. Žiletky Derby Premium 5 ks - velmi kvalitní turecké žiletky Derby ze švédské nerezové ocele potažené polymerem. 3 náplasti s motivem Angry Beards - kdyby se něco nepovedlo.

Úprava vousů s Angry Beards

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.