Angry Beards Lee Man Go, matný jíl na vlasy 120g

329 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.10.2020

První přípravek z dílny českých Angry Beards, který je na něco jiného než na vousy. Nepouštěli se ale do úplně neznámých vod - vlasy jsou ostatně hned vedle. Lehce tužící český jíl na vlasy s jemnou vůní liči a manga. Ideální pro vytvoření nedbale elegantního, přirozeně matného vzhledu účesu.

Klíčové vlastnosti jílu Lee Man Go: 

  • Udržte vlasy pohromadě a ve stylu.
  • Jíl dodá lehkou  fixaci, která se dá během dne jednoduše přestylovat.
  • Přirozený matný vzhled vlasů + výživa pro vlasy.
  • Vůně Lee Man Go - jemně nasládlá vůně manga a liči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

vlastnosti Informace o produktu Angry Beards Lee Man Go, matný jíl na vlasy 120g

Lehce fixační jíl na vlasy od české značky Angry Beards. Ideální pro vytvoření nedbale elegantního, přirozeného vzhledu účesu. Jíl má jemnou texturu, je lehce zpracovatelný, účes je tak možné i během dne upravovat a měnit. Obsahuje vlasy vyživující ingredience. Má jemně nasládlou vůni manga a liči. Vhodný ke každodennímu používání. Vyrobeno v České Republice.

složení produktu Složení přípravku? 

Voda, VP/VA copolymer, kaolin, lanolin a včelí vosk, to jsou základní složky tohoto masterpiecu. Nic navíc, nic zbytečné a až ucítíte tu vůni, tak vám ujebe dekel (Angry beards).

aplikace produktu Jak jíl Lee Man Go aplikovat? 

Prstem naberte potřebné množství, to vetřete do dlaně a pořádně rozmělněte v obou dlaních i mezi prsty. Poté naneste do vlasů všude tam, kde tomu chcete dát tvar a řád. Od kořínků ke konečkům nehledě na styl, který chcete vytvořit. Tohle je crazy fáze, takže fakt jen naneste všude. Tomuto dejte třeba půl minuty a poté se pusťte do finálního tvarování. Účes můžete během dne měnit, a když vás omrzí, stačí opláchnout a jíl je ten tam.

videa produktu Jak přípravek aplikovat do vlasů? Podívej se na video! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards je kosmetická značka založená od roku 2017. Všechny své produkty vyrábí v České republice v Třebíči a poskytují pomoc všem vousáčům. Založili ji Tomáš, Marek a Adam, protože zahraniční produkty se jim zdály drahé a dali se do práce. Velkou předností této značky a jejich produktů je výborný poměr cena/výkon.