Angry Beards Murican, olej na vousy 29.50 ml

499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Opravdu nadupaný český olej na vousy od Angry Beards vyrobený ve spolupráci s americkým barberem Kraigem Casebierem. Olej obsahuje vitamínové koule, které se do oleje postupně uvolňují. Zkrátka do takového oleje se vyplatí investovat, vrátí ti to! 

Klíčové vlastnosti oleje Murican:

  • Oproti ostatním olejům je hustší a je to opravdová "prasečina"!  
  • Neskutečně příjemná pánská vůně. 
  • Vyrobeno v České republice. 
  • Olej moderní doby.
  • Vitamíny napráskaná hustá ropa, která vznikla ve spolupráci s americkým barberem Kraigem Casebierem.
  • Výroba oleje zabrala 2x víc času, než ostatní!
  • Doslova orgasmus pro vousy i kůži!

Detailní informace

Detailní popis produktu

vlastnosti Detailní popis oleje Angry Beards Murican

Opravdu hustý olej na vousy od české značky Angry Beards. Prosby zákazníků, kteří si přáli pořádně těžký a hustý olej, byly vyslyšeny a tak do světa putuje Murican Beard Oil. Český olej na vousy Angry Beards (25,50 ml) s hustější konzistencí obsahuje arganový, mandlový, kokosový a ovesný olej a má tak příznivý vliv na kvalitu vousů.

Olej, který má pořádné koule! Obsahuje také vitamínové koule, které se do oleje postupně uvolňují, takže je dobré olej před použitím pořádně protřepat. A když je vylovíte, tak mohou přijít i na vousy. Olej vznikl ve spolupráci s americkým barberem Kraigem Casebierem, který má přes 40 let zkušeností. Příjemná pánská vůně. Balení 1 lf oz | 29,5735 ML.

složení produktu Jaké má olej tzv. Americká ropa složení?

Olej působí proti svědění, lupům a také jako kondicionér. Vousy zanechává jemnější a odolnější proti vnějšímu prostředí. O to se stará hlavně kombinace arganového, mandlového, kokosového a ovesného oleje, která má extrémně příznivý vliv na kvalitu vousů. V neposlední řadě také vitamínové koule, které se do oleje postupně uvolňují a když je vylovíte, tak mohou přijít i na vousy.

videa produktu Podívej se na tuto pecku přímo v rukou Kraiga Casebiera!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards je kosmetická značka založená od roku 2017. Všechny své produkty vyrábí v České republice v Třebíči a poskytují pomoc všem vousáčům. Založili ji Tomáš, Marek a Adam, protože zahraniční produkty se jim zdály drahé a dali se do práce. 

Velkou předností této značky a jejich produktů je výborný poměr cena/výkon.