Angry Beards Murican, olej na vousy 29.50 ml

Opravdu nadupaný český olej na vousy od Angry Beards vyrobený ve spolupráci s americkým barberem Kraigem Casebierem. Olej obsahuje vitamínové koule, které se do oleje postupně uvolňují. Zkrátka do takového oleje se vyplatí investovat, vrátí ti to! 

Klíčové vlastnosti oleje Murican:

  • Oproti ostatním olejům je hustší a je to opravdová "prasečina"!  
  • Neskutečně příjemná pánská vůně. 
  • Vyrobeno v České republice. 
  • Olej moderní doby.
  • Vitamíny napráskaná hustá ropa, která vznikla ve spolupráci s americkým barberem Kraigem Casebierem.
  • Výroba oleje zabrala 2x víc času, než ostatní!
  • Doslova orgasmus pro vousy i kůži!
Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
13.12.2021
499 Kč
Angry Beards Murican, olej na vousy 29.50 ml
Angry Beards Murican, olej na vousy 29.50 ml
Luxus

V čem olej vyniká?

Opravdu hustý olej na vousy od české značky Angry Beards. Prosby zákazníků, kteří si přáli pořádně těžký a hustý olej, byly vyslyšeny a tak do světa putuje Murican Beard Oil. Český olej na vousy Angry Beards (25,50 ml) s hustější konzistencí obsahuje arganový, mandlový, kokosový a ovesný olej a má tak příznivý vliv na kvalitu vousů.

POPIS OBRÁZKU

Olej, který má pořádné koule

Obsahuje také vitamínové koule, které se do oleje postupně uvolňují, takže je dobré olej před použitím pořádně protřepat. A když je vylovíte, tak mohou přijít i na vousy. Olej vznikl ve spolupráci s americkým barberem Kraigem Casebierem, který má přes 40 let zkušeností. Příjemná pánská vůně. Balení 1 lf oz | 29,5735 ML.

POPIS OBRÁZKU

Jaké má olej tzv. Americká ropa složení?

Olej působí proti svědění, lupům a také jako kondicionér. Vousy zanechává jemnější a odolnější proti vnějšímu prostředí. O to se stará hlavně kombinace arganového, mandlového, kokosového a ovesného oleje, která má extrémně příznivý vliv na kvalitu vousů. V neposlední řadě také vitamínové koule, které se do oleje postupně uvolňují a když je vylovíte, tak mohou přijít i na vousy.

POPIS OBRÁZKU

Olej na vousy Angry Beards a jak ho používat

Péče o vousy s Angry Beards

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.