Angry Beards Murican, olej na vousy 29.50 ml

499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.8.2021

Opravdu nadupaný český olej na vousy od Angry Beards vyrobený ve spolupráci s americkým barberem Kraigem Casebierem. Olej obsahuje vitamínové koule, které se do oleje postupně uvolňují. Zkrátka do takového oleje se vyplatí investovat, vrátí ti to! 

Klíčové vlastnosti oleje Murican:

  • Oproti ostatním olejům je hustší a je to opravdová "prasečina"!  
  • Neskutečně příjemná pánská vůně. 
  • Vyrobeno v České republice. 
  • Olej moderní doby.
  • Vitamíny napráskaná hustá ropa, která vznikla ve spolupráci s americkým barberem Kraigem Casebierem.
  • Výroba oleje zabrala 2x víc času, než ostatní!
  • Doslova orgasmus pro vousy i kůži!

Detailní informace

Detailní popis produktu

V čem olej vyniká?

Opravdu hustý olej na vousy od české značky Angry Beards. Prosby zákazníků, kteří si přáli pořádně těžký a hustý olej, byly vyslyšeny a tak do světa putuje Murican Beard Oil. Český olej na vousy Angry Beards (25,50 ml) s hustější konzistencí obsahuje arganový, mandlový, kokosový a ovesný olej a má tak příznivý vliv na kvalitu vousů.

POPIS OBRÁZKU

Olej, který má pořádné koule

Obsahuje také vitamínové koule, které se do oleje postupně uvolňují, takže je dobré olej před použitím pořádně protřepat. A když je vylovíte, tak mohou přijít i na vousy. Olej vznikl ve spolupráci s americkým barberem Kraigem Casebierem, který má přes 40 let zkušeností. Příjemná pánská vůně. Balení 1 lf oz | 29,5735 ML.

POPIS OBRÁZKU

Jaké má olej tzv. Americká ropa složení?

Olej působí proti svědění, lupům a také jako kondicionér. Vousy zanechává jemnější a odolnější proti vnějšímu prostředí. O to se stará hlavně kombinace arganového, mandlového, kokosového a ovesného oleje, která má extrémně příznivý vliv na kvalitu vousů. V neposlední řadě také vitamínové koule, které se do oleje postupně uvolňují a když je vylovíte, tak mohou přijít i na vousy.

POPIS OBRÁZKU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nadupaná česká kosmetika od Angry Beards

Angry Beards je kosmetická značka založená od roku 2017. Všechny své produkty vyrábí v České republice v Třebíči a poskytují pomoc všem vousáčům. Založili ji Tomáš, Marek a Adam, protože zahraniční produkty se jim zdály drahé a dali se do práce. Velkou předností této značky a jejich produktů je výborný poměr cena/výkon.

 
Zpět do obchodu
Předchozí krok
Předchozí krok

Poznámka a registrace