Angry Beards Wax, vosk na vousy 27 g

Vosk české značky Angry Beards pro dokonalý styling vousů s jemnou voskovo-exotickou vůní. Ať už je potřeba upravit jen pár neposedných vousů, knír, nebo zkrotit celou bradu, vosk vám udělá přesně tuhle službu. Dodá vousu lesk a hlavně tvar, který vás nezklame, ať už děláte cokoliv.

Klíčové vlastnosti vosku Angry Beards? 

  • Poctivý český výrobek.
  • Dokonalý styling vousů.
  • Film proti působení slunečních paprsků a negativním okolním vlivům.
  • Jemná voskovo-exotická vůně.
  • Dóza ze speciálního fialového skla.
Dostupnost Skladem
349 Kč 1 292,59 Kč / 100 g
Angry Beards Wax, vosk na vousy 27 g

Vosk pro dokonalý styling vousů. Dodá vousům lesk a tvar, který vás nezklame v jakékoliv situaci. Má jemnou nevtíravou voskovo-exotickou vůni. Obsahuje oleje, které zároveň vousy vyživují. Vytváří ochranný film proti slunečním paprskům a negativním vlivům okolí. Baleno v dóze ze speciálního fialového skla, které nepropouští UV záření a nedochází ke znehodnocení výrobku. Vhodný ke každodennímu používání. 

Jak na styling vousů s Angry Beards

Vosk na vousy Angry Beards a jak ho používat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty

Morgan's krém na vousy a knír 15 ml
159 Kč
LH1793
Kuul for men vosk na vousy a knír 100 ml LH2801
Captain Fawcett Sandalwood vosk na knír 15 ml LH995
Noberu Sandalwood Strong Hold vosk na knír 25 ml
289 Kč
290 Kč
LH2146
Kuul for men vosk na vlasy a vousy 100 ml LH2797
Captain Fawcett Lavender vosk na knír 15 ml LH994