Koule v suchu, aneb přichází vedra

Léto už je za chvíli zase tady. Teplota venku stoupá a vy se začínáte potit. Někomu se potí ruce, někomu záda, jinému podpaží a většině z nás se potí (buďme k sobě upřímní) intimní partie. Na tuhle ránu pod pás (doslova) ovšem myslel výrobce kosmetiky Below the Belt Grooming, jehož produkty nyní nabízíme!

Jejich přípravky využijete nejen v každodenním shonu ale i při letních kratochvílích, kterými jsou bezpochyby festivaly či jiné výlety za kulturou nebo do přírody. Naše intimní sprcha se mimo civilizaci velmi dobře hodí, ale pojďme popořadě.

 Koule v suchu, aneb přichází vedra

Intimní sprcha ve spreji představuje instantní řešení absence sprchy běžné. Přípravek nanesete do oblasti třísel a okolo Vašich "cenností", necháte zaschnout a jste jako po koupeli. U sprch nabízíme i speciální variantu bez parfemace pro ty z vás s citlivější pokožkou.

Druhým typem produktu je antiperspirant a deodorant v jednom. Jedná se o příjemný chladivý gel, který nanasete na inkriminovaná místa. Po zaschnutí Vám zajistí několikahodinovou ochranu před pocením a zápachem. Taktéž zde můžete vybírat ze 3 různých vůní.

Zkrátka koule v suchu kdekoliv!

Zpět do obchodu
Předchozí krok
Předchozí krok

Poznámka a registrace