Movember v dohledu

Movember v dohledu

Na každoroční listopadovou akci Movember si hodně z nás nechá narůst stylový "smeták". Na jeden měsíc se z většiny z nás stanou čistokrevní knírači a až kníropad skončí, spadnou i kníry a naše myšlenky se přesunou k Vánocům. 

plnovous

Zásadní je dobrý vosk na knír

Zásadní výbavou na listopad jsou tedy zastřihávací nůžky pro ten nejvíc sharp look. No a pak samozřejmě vosk na kníry. Nejlépe pak v plechovce, aby se vám pěkně zahřál v náprsní kapse a šel dobře aplikovat.

 

Na knír mysli i v rámci plnovousu

Připomeňme si ale hlavní a nejdůležitější myšlenku Movemberu, jakožto charitativní akce, která prostřednictvím kníru, tedy ryze mužského znaku, upozorňuje také na ryze mužské choroby a nutnost jejich prevence. Jak říkají zakladatelé Movemberu, chraňte sebe, své kamarády, táty, syny, bráchy! Nejdůležitější na Movemberu totiž není nechat si narůst knírek, ale pojí se s tím také to, že se vybírají peníze na pomoc chlapům, kteří bojují se zákeřnými nemocemi, a to s rakovinou prostaty a rakovinou varlat. Znakem knírku pak každý přispívá ke zvýšení povědomí o této problematice, což je neodmyslitelná součást. Pokud chceš zjistit víc informací, najdeš je na: https://cz.movember.com/

A znáte #prsakoule? Tady naučí každého správně se samovyšetřit v rámci prevence, což ale neznamená, že jako lev salonů to musíš dělat sám! Víc informací najdeš na:https://www.loono.cz/samovysetreni/.

Váš tým Lev Salónů. 

Zpět do obchodu
Předchozí krok
Předchozí krok

Poznámka a registrace