O výživu vousů se postará olej na vousy

Jednou z hlavních cest, jak zaručit tvarovatelnost, poddajnost a zdravý vzhled Vašeho plnovousu je pravidelné používání olejů k tomu určených. Také proto jsme pro všechny Lvy naší salónní smečky připravili širokou nabídku českých či evropských výrobků, kterou jednoduše naleznete v kategorii oleje na vousy. 

Byjome Gentleman olej na vousy 30 ml

Užití je velmi snadné. Stačí přiloženým kapátkem nanést malé množství do dlaně, rozetřít v rukou a následně aplikovat na porost Vaší tváře. Vhodné je spolu s nanesením namasírovat též pokožku, která tuto péči také ocení. Může být totiž rovněž od Vašich vousů podrážděná nebo i vysušená.

Jaké jsou ale ingredience tohoto elixíru omlazujícího vous i tvář?

Které složky pomáhají, které chrání a které dodávají aroma Vašemu strništi, kníru či plnovousu? Podívejme se blíže na nejčastěji používané složky pánských kosmetických olejů.

Jak už sám název produktu napovídá, jde o olej. Přesněji je to ale směs nejrůznějších přírodních olejů, silic a případně dalších látek, které jsou pečlivě namixované v takovém poměru, aby se dobře roztíraly, vstřebávaly, příjemně voněly, pomáhaly a taky aby Vaše vousy nepůsobily umaštěně.

Nejčastěji užívané přírodní oleje jsou tyto: jojobový, arganový, avokádový, meruňkový, mandlový, z vinné révy, ovesný, konopný, ricinový, rýžový, olivový a tak dále a tak dále. Fantazii se meze nekladou, pokud jde o čistě přírodní látky. Jejich funkcí je hydratace, vytvoření ochranného filmu, aromatizace a také obsahují některé vitamíny, které Vaše pokožka i porost ocení. Vitaminy se ale do těchto kosmetických produktů přidávají i v syntetické formě, což není na škodu.

V neposlední řadě se pak do olejíčků přidávají aromatické silice, jejichž funkcí je samozřejmě především zprostředkování vůně. Z nejčastěji užívaných lze jmenovat například silici bergamotovou, mátovou, borovicovou nebo například hřebíčkovou. I zde je ovšem množství nepřeberné. Ať už tak či onak při výběru kteréhokoliv produktu z našeho Lvího portfolia neuděláte chybu. Můžete se řídit vůní, pocitem nebo značkou, to už je jenom na Vás.

Pak už stačí jen aplikovat a stanete se Lvem Salónů! Pokud potřebujete více informací o olejích na vousy, přečtěte si náš detailnější článek

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení