Období plesů, čas bálů

Každoroční plesová tradice se v Čechách rozrostla mezi nejširší veřejnost už v 19. století. Měsíce leden, únor a někdy i začátek března jsou protkány nejrůznějšími bály konanými z rozličných důvodů. Však ono taky tenkrát nebylo v tomto čase moc co dělat :-)

A tak nám rychle vznikly plesy maturitní, čistě taneční, maškarní, mysliveské, hasičské, firemní, primátorské, masopustní, vojenské, sousedské, farní, dobročinné, sportovní, reprezentační, skautské, hejtmanské... A všechny další možné variace a odnože toho, co všichni dobře známe a na co se celý rok těšíme.

Všechny tyto akce, ale mají odjakživa něco společného, a sice příjemnou povinnost vzít si společenský oblek. Pro každého Lva Salónů je to samozřejmě vítaná příležitost dostat ze sebe to nejlepší. A to především výběrem vhodných a výrazných doplňků, které ho i v plesovém davu odliší od ostatních.

Náš výběr úžasných dřevěných motýlků, ozdob do klopy, kravatových spon, manžetových knoflíků, askotů nebo kravat je určený právě pro tyto příležitosti!

Období plesů, čas bálů

Zpět do obchodu
Předchozí krok
Předchozí krok

Poznámka a registrace