Představení značky pánských doplňků Capone

V tomto článku vám představíme, jak jsou ručně vyráběny naše kožené doplňky Capone, a proč jsou tak výjimečné. 

Vznik a první myšlenka?

Výroba kožených doplňků Capone

Značka Capone vznikla v roce 2019, avšak myšlenky a plány tomuto okamžiku dlouho předcházely. První nápad vznikl v roce 2018, při jednom marném shánění doplňků na ples, které by dokonale ladily jeden k druhému. Většinu těch, co splňovaly požadavky, nabízely pouze velké obchodní řetězce, kde je kvalita bídná a cena snad ještě horší. A čas strávený v obchodním centru dalece překonal zvladatelnou hranici. Najít opasek, boty a motýlka, které by k sobě ladily, odpovídali moderním trendům a měly požadovanou kvalitu bylo zkrátka

nemožné.

A tak jsme se rozhodli založit značku Capone. S jediným cílem zjednodušit život všem mužům, kteří dbají na svůj vzhled, ale nemusí nad ním strávit polovinu života. Pro všechny, kterým záleží na kvalitě a původu, ale potrpí si i na design.

Kůže, která voní…

Po delším pátrání napříč českými dodavateli se nám podařilo nalézt to, co jsme hledali. Rodinnou firmu sídlící na Moravě, která vyrábí kožené doplňky z kvalitní kůže dovážené z Čech i zahraničí. Pro naše produkty je kvalitní kůže naprostý základ, a proto na ní nikdy nešetříme. To lze ostatně poznat i z její krásné vůně nebo přirozené patiny, která bude žít zároveň s Vámi. 

Kožený motýlek

Doplňky s příběhem

Jak již samotný název značky napovídá, inspirovali jsme se tím nejtemnějším z amerického podsvětí. Produkty ze stejné kůže vždy pojmenováváme po jednom z členů proslulé italské mafiánské rodiny Chicago Outfit, která byla po několik let vedena jedním z nejznámějších světových mafiánů Al Caponem. Ne, že bychom se inspirovali jejich činy, ale zaujal nás jejich ikonický styl. Každý z nás si při slovu mafián představí může v obleku, s naleštěnou obuví, dokonale upravenými vlasy a kvalitními doplňky, třeba právě z pravé kůže.

Pevně věříme, že se s našimi doplňky budete cítit jako opravdový mafián, ale chovat podle pravidel správného Lva Salónů!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení