Připravte se na období plesů a bálů

Každoroční plesová tradice se v Čechách rozrostla mezi nejširší veřejnost už v 19. století. Měsíce leden, únor a někdy i začátek března jsou protkány nejrůznějšími bály konanými z rozličných důvodů. Však ono taky tenkrát nebylo v tomto čase moc co dělat.

A tak nám rychle vznikly plesy maturitní, čistě taneční, maškarní, mysliveské, hasičské, firemní, primátorské, masopustní, vojenské, sousedské, farní, dobročinné, sportovní, reprezentační, skautské, hejtmanské... A všechny další možné variace a odnože toho, co všichni dobře známe a na co se celý rok těšíme.

Všechny tyto akce, ale mají odjakživa něco společného, a sice příjemnou povinnost vzít si společenský oblek. Pro každého Lva Salónů je to samozřejmě vítaná příležitost dostat ze sebe to nejlepší. A to především výběrem vhodných a výrazných doplňků, které ho i v plesovém davu odliší od ostatních.

Náš výběr úžasných dřevěných motýlků, ozdob do klopy, kravatových spon, manžetových knoflíků, askotů nebo kravat je určený právě pro tyto příležitosti!

Váš tým Lev Salónů!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení