Captain Fawcett Islay Malt Whisky, vosk na knír 15 ml

Silně tužící vosk na knír smíchaný s pravou skotskou whisky, muškátovým oříškem, kořenem zázvoru, extraktem z tabákových listů, hřebíčkem a pomerančovníkem. Dokonalá vůně.
Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
8.12.2021
standardní cena: 369 Kč –20 % 295 Kč
Captain Fawcett Islay Malt Whisky, vosk na knír 15 ml
Captain Fawcett Islay Malt Whisky, vosk na knír 15 ml
Akce
369 Kč –20 %
Silně tužící vosk na knír Captain Fawcett je ručně vyrobený v Anglii. Mix pravé skotské whisky, muškátového oříšku, kořene zázvoru, extraktuz tabákových listů, hřebíčku a pomerančovníku dalo dohromady dokonalou pánskou vůni. Vosk obsahuje kompletní a bohatou směs včelího vosku a sillic, které Vám pomohou zušlechtit a vytvarovat knír. Objem 15 ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1905 kapitán Peabody Fawcett zmizel při expedici na řece Ubangi, kde po něm nebyla nalezená jediná stopa. Až v roce 1997 byl nalezený starý oškubaný kufr, který obsahoval důkladné a podrobné záznamy exotických složek. Tyto složky a vzorce byly věrně dodrženy na výrobu Fawcettových originálních elixírů spolu s jeho světově známým voskem na vousy, které v současnosti britská společnost (pojmenovaná po tomto odvážném pánovi) prodává po celém světě. Vosky, oleje, balzámy na vousy a další příslušenství jsou teď k dispozici pro náročné muže i v našem e-shopu.