Captain Fawcett Ricki Hall, vosk na knír 15 ml

Ve spolupráci s Ricki Hallem vznikl vosk na knír Captain Fawcett Ricki Hall Booze and Baccy obsahujicí kompletní a bohatou směs včelího vosku a sillic.

Dostupnost Skladem
359 Kč
Captain Fawcett Ricki Hall, vosk na knír 15 ml

Jedinečný ručně vyrobený vosk na knír Captain Fawcett Ricki Hall Booze and Baccy vznikl ve spolupráci s Ricki Hallem. Vosk obsahuje kompletní a bohatou směs včelího vosku a sillic, které vám pomohou zušlechtit a vytvarovat knír. Základ oleje tvoří medové tóny čerstvých listů tabáku, kadidla, javoru, větvičníku a vanilky. Střední tóny obsahují čerstvý chmel a vřesnu bahenní. Vrchní tóny tvoří bobkový list a pomeranč. Vyrobeno v Anglii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1905 kapitán Peabody Fawcett zmizel při expedici na řece Ubangi, kde po něm nebyla nalezená jediná stopa. Až v roce 1997 byl nalezený starý oškubaný kufr, který obsahoval důkladné a podrobné záznamy exotických složek. Tyto složky a vzorce byly věrně dodrženy na výrobu Fawcettových originálních elixírů spolu s jeho světově známým voskem na vousy, které v současnosti britská společnost (pojmenovaná po tomto odvážném pánovi) prodává po celém světě. Vosky, oleje, balzámy na vousy a další příslušenství jsou teď k dispozici pro náročné muže i v našem e-shopu.

Podobné produkty

Noberu Sandalwood Strong Hold vosk na knír 25 ml
289 Kč
290 Kč
LH2146
Captain Fawcett Lavender vosk na knír 15 ml LH994
Taylor of Old Bond Street vosk na vlasy 100 ml LH836
Stern vosk na knír 8 ml
200 Kč
LH394
Captain Fawcett Sandalwood vosk na knír 15 ml LH995
Osma Tradition vosk na vousy a knír 50 ml LH1550
Bluebeards Revenge Classic vosk na knír 30 ml LH2723