Captain Fawcett Ricki Hall, olej na vousy 50 ml

Ricki Hall je světoznámý model, s nímž Captain Fawcett navázal spolupráci. Toto spojení přináší delikátní olej na vousy. Vám díky jedinečnému složení éterických olejů zajistí výživu a hydrataci vousů i pokožky pod nimi. Výživný olej elegantně voní a prolínají se v něm nejdříve tóny bobkového listu a pomeranče. Následovány jsou středními tóny čerstvého chmelu a vřesny bahenní. Pevnou základnu tvoří medové tóny tabáku, kadidla, větvičníku a vanilky.

Klíčové vlastnosti: 

  • Velmi kvalitní anglická značka Captain Fawcett.
  • Vyživuje, hydratuje a zklidňuje vousy i pleť.
  • Udržuje vousy zdravé a lesklé díky esenciálním olejům.
  • Konec svědění kůže a škrabání vousů!
  • Vůně je naprosto dokonalá! Mísí se v ní med, čerstvě nadrcené tabákové listy, štiplavá vůně kadidla, javorového sirupu, čerstvého mechu v listnatém lese a vanilky. Doplňují je tóny čerstvého chmelu, myrty a závěr ostře zakončuje kořeněný rum s pomerančem.
Dostupnost Skladem
1 190 Kč
Captain Fawcett Ricki Hall, olej na vousy 50 ml

Ve spolupráci se světoznámým gentlemanem Ricki Hallem vznikl unikátní olej na vousy Captain Fawcett Boouze and Baccy. Elegantně vonící vyvážený poměr esenciálních olejů vám pomůže každý den zklidnit, hydratovat a oživit vousy i pokožku. Základ oleje tvoří medové tóny čerstvých listů tabáku, kadidla, větvičníku a vanilky. Střední tóny obsahují čerstvý chmel a vřesnu bahenní. Vrchní tóny tvoří bobkový list a pomeranč. Vyrobeno v Anglii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1905 kapitán Peabody Fawcett zmizel při expedici na řece Ubangi, kde po něm nebyla nalezená jediná stopa. Až v roce 1997 byl nalezený starý oškubaný kufr, který obsahoval důkladné a podrobné záznamy exotických složek. Tyto složky a vzorce byly věrně dodrženy na výrobu Fawcettových originálních elixírů spolu s jeho světově známým voskem na vousy, které v současnosti britská společnost (pojmenovaná po tomto odvážném pánovi) prodává po celém světě. Vosky, oleje, balzámy na vousy a další příslušenství jsou teď k dispozici pro náročné muže i v našem e-shopu.

Podobné produkty

Proraso Cypress and Vetyver olej na vousy 30 ml LH1128
Scissor Hands Voodoo olej na vousy 30 ml
349 Kč
LH2706
Proraso Eukalyptus olej na vousy 30 ml
369 Kč
LH1684
Morgan's elixír na vousy 30 ml
419 Kč
LH1192
Byjome Epicure olej na vousy 30 ml
450 Kč
LH1771
Golden Beards Big Sur olej na vousy 30 ml LH1345