Doutníkový humidor Don Diego & Santa Damiana Set Robusto

1 290 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.1.2021

Doutníky nejen pro "znalce". Kazeta obsahuje 3 kusy doutníků Don Diego a 3 kusy doutníků Santa Damiana. Ideální dárek pro milovníka doutníků, či jen občasného kuřáka. V sadě jsou obsaženy tyto doutníky:

  • Don Diego Robusto
  • Don Diego Aniversario Robusto
  • Don Diego Reserve Robusto
  • Santa Damiana Robusto
  • Santa Damiana H-2000 Robusto
  • Santa Damiana Selección Especial Robusto

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upozornění – jak se starat o doutníky?

Humidor je ideálním pomocníkem pro skladování doutníků. Je však nutné jej co nejdříve "zavlhčit". Ihned po obdržení humidor rozbal, do zvlhčovače nalij destilovanou vodu a přidej pár kapek antibakteriální tekutiny. Na vlhkoměru by měla ručička dosáhnout hodnoty asi 70 - 75 %, v takovém případě doutníky vydrží čerstvé i desítky let. V případě, že nebudou doutníky více než 5 dní ve vlhkém prostředí, dojde k jejich vysychání a popraskání. Více o tom jak doutníky skladovat si přečti v článku: Jak pečovat o doutníky.

POPIS OBRÁZKU

Popis humidoru Don Diego & Santa Damiana Set Robusto

Značka doutníků Santa Damiana je pojmenována po jedné z nejznámějších kubánských tabákových plantáží ve Vuelta Abajo, která existuje do dnes. Produkce těchto doutníků probíhá v La Romana v Dominikánské republice. Doutníky jsou středně plné a vyznačují se jemnou chutí a vyrovnaným aroma. Jedná se tedy o jemné až středně silné doutníky s příjemným závěrem. Ručně vyráběné doutníky Don Diego se vyznačují mistrovskou kombinací namíchání. Don Diego je vynikající, jemný až středně plný doutník. Je vhodný ke každé příležitosti. Má hladkou chuť, bohaté aroma a jedinečnost chutí.

POPIS OBRÁZKU

Jaké mají doutníky parametry a jak se správně kouří? 

Délka doutníků: 127 mm, šířka doutníků: 20 mm, celé balení obsahuje 6 ks doutníků, Krycí list: USA/ odstín Connecticut, Vázací list: Dominikánská republika, Náplň: Dominikánská republika, Obal: Cedrová krabice.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 31.8.2020
Vše v pořádku. Rychlé vyřízení a doručení.
Zpět do obchodu
Předchozí krok
Předchozí krok

Poznámka a registrace