Kondomy Lelo Hex 36 Original

Akce Novinka Luxus
Značka: LELO HEX™
995 Kč –20 %
Kondomy Lelo Hex 36 Original
995 Kč –20 % 796 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2021
  • Nejluxusnější kondomy LELO HEX™ na trhu! 
  • Kondomy LELO HEX™ jsou považovány za největší inovaci ve světě kondomů za posledních 40 let.
  • Extrémně odolný vůči roztržení - složen z 350 super tenkých, ale zároveň extrémně pevných šestiúhelníků.
  • Ultra tenký pouze 0,045mm - výborně přenáší tělesné teplo a vlhkost, je lehce lubrikovaný. 
  • Bez klasického zápachu latexu - s příjemnou vůní vanilky.
  • Luxusní balení 36 kusů, v diskrétním a moderním provedení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalý. Luxusní. Nekonvenční. Revoluční. Bezpečný.

Všechna tato slova vystihují jaké jsou kondomy LELO. Už století se u kondomů nic nezměnilo. Luxusní švédská značka LELO vzala osud kondomů do svých rukou a předělala kondomy od základu.

POPIS OBRÁZKU

Největší inovace ve světě kondomů za posledních 40 let

HEXTM je složen z 350 super tenkých, ale zároveň extrémně pevných šestiúhelníků. Díky patentované struktuře je kondom bezpečnější, jednotlivé šestiúhelníky jsou nezávislé, pokud se jeden poškodí, prezervativ se neroztrhne. HEXTM jsou považovány za největší inovaci ve světě kondomů za posledních 40 let.

POPIS OBRÁZKU

Extrémně odolný proti roztržení

Ve svým designu využívá nejstabilnější geometrický tvar v přírodě. Je vytvořen z 350 šestiúhelníků. Ty upletly super bezpečnou síť. Pokud se totiž jeden přetrhne ostatní zůstanou neporušené a nepoškodí se ani rezervoár. Jeho jedinečná tenká struktura se postará o dokonale nahý pocit při souloži. Prociťte naplno tělesné teplo a vzájemnou intimitu!

POPIS OBRÁZKU

Dejte sbohem klasice!

Dejte sbohem klasickým kondomům a jejich zápachu po latexu. Přichází totiž vymakaný sekuriťák. Revoluční LELO Hex kondom s vůní vanilky. Vylepšený ve švédské laboratoři dle přání skutečných zákazníků.

POPIS OBRÁZKU

Condom of the future

Charlie Sheen Talks Condoms for LELO HEX | Youth Is Wasted On The Young

LELO HEX™ Condoms

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Dokonalý. Luxusní. Nekonvenční. Revoluční. Bezpečný. Všechna tato slova vystihují jaké jsou kondomy LELO. Už století se u kondomů nic nezměnilo. Luxusní švédská značka LELO vzala osud kondomů do svých rukou a předělala kondomy od základu. LELO HEX ™ jsou složeny z 350 super tenkých, ale zároveň extra pružných šestiúhelníků, které díky jejich patentované struktuře přenášejí teplo mezi partnery a zároveň všechny intenzivní pocity rozkoše. HEX ™ -y jsou lepší než kondomy. Nesmrdí jako běžné konvenční kondomy. Jsou mnohem bezpečnější, jednotlivé šestiúhelníky jsou nezávislé a pokud se jeden poškodí, kondom se neroztrhne. Přenášejí celý sex mezi partnery a netvoří bariéru snižující citlivost. HEX ™ je považován za největší inovaci ve světě kondomů za posledních 40 let. Ne pro nic za nic je tváří švédské společnosti LELO právě Charlie Sheen. 

Zpět do obchodu
Předchozí krok
Předchozí krok

Poznámka a registrace