Využij lednové VÝPRODEJOVÉ SLEVY!!

O nás

Muž, který je sám sebou, nebo kýmkoli chce být. S lehkostí. Nenuceně. Navzdory konvencím, společenským kategoriím, domněnkám a očekávání. Vítězí v džungli každodenní reality silou osobnosti, velkými i malými, ale vždycky opravdovými gesty. Umí o sebe pečovat, užívat si života, ale nezapomíná, odkud je, a co je skutečně důležité. 

To je Lev Salónů - ryze český výraz, který už se v našem slovníku pomalu přestával objevovat. Začal ho nahrazovat neadekvátní pojem gentleman, který ale nemá v našem jazyce stejnou konotaci. 


My nejsme gentlemani - jsme Lvi Salónů!


Dlouho jsme přemýšleli a hledali, co může přispět k tomu, abychom ve Vás - našich zákaznících - probudili Lva a vedlo nás to k vytvoření stěžejních pilířů našeho sortimentu. Naše produkty pomáhají dodat sebevědomí, radost, energii a styl. Umožní Vám stát se Lvem Salónů™! Připravili jsme pro Vás portfolio, které definují tyto kategorie:

  • čistě pánská kosmetika s velkým zaměřením na vousáče
  • veškeré potřeby na tradiční mokré holení pro muže
  • extravagantní módní doplňky především ze dřeva a jiných netradičních materiálů
  • příslušenství týkající se neřestí jako pití whisky nebo kouření doutníků (momentálně v přípravě)

  


V našem obchodě se o Vás staráme převážně ve třech:

profil jaja   Jáchym Pešek   

Zakladatel Lva Salónů, frontman kapely, svého času zvukař a součást žatecké a později i pražské rockové scény, je absolventem Vysoké školy ekonomické. Ačkoli původně koketoval s marketingem a PR i kariérou v hudebním průmyslu, nakonec ho zlákal mezinárodní obchod a dal se na dráhu nákupčího. Svoje zkušenosti z pódia v záři reflektorů i zcela komerčního zákulisí obchodních transakcí nadnárodních společností a nově také jako čerstvý otec uplatňuje při výběru sortimentu, ze kterého si vyberete, ať už jste se rozhodli pro nekonvenční cestu, solidní povolání nebo cokoli mezi tím, či mimo to.

profil6   Martin Beržinský   

Spoluzakladatel Lva Salónů, kytarista, cestovatel, idealista a nadšenec původem ze Žatce. Ani vysokoškolská studia ho nepřipravila o nekonečný entusiasmus, dlouhé vlasy a chuť neustále objevovat. Po té, co se chvíli věnoval e-commerce a digitálnímu prostředí velkých obchodních řetězců, rozhodl se vrátit do světa opravdového a pobýval ve Spojených státech. Po návratu z cest propadl cestovnímu ruchu a cizincům z celého světa zprostředkovával krásy Prahy. Zahraniční inspiraci v kombinaci s technickými znalostmi využívá, aby byla zákaznická zkušenost skvělá od začátku až do převzetí zásilky a ideálně ještě dál, až do momentu používání produktů.

profil   Eva Pešek

Milovnice divoké přírody, koní a skvělá jezdkyně, absolventka oboru Odborná ošetřovatelská péče – porodní asistentka. Dlouhodobě se zabývá zdravím a krásou z holistického pohledu a je ctitelkou neotřelého designu šitého na míru. Dohlíží na výběr především kosmetiky i doplňků a je hnací silou celého projektu. Ostatně co by byl Lev Salónů bez partnerky po svém boku.Naše stručná historie:

Obsah a myšlenka názvu Lev Salónů vznikla ještě dávno před tím, než dostala název a formu. Oba zakladatelé se před více než deseti lety potkali v Žatci a ušli dlouhou cestu, na níž hledali a nacházeli, střídali role, až nakonec zjistili, že žádné nepotřebují. V roce 2018 spolu vymysleli projekt Lev salónů, poté, co oba delší dobu postrádali místo, kde by bez zbytečných otazníků a promarněného času mohli pořídit nezbytnosti pro kvalitní oholení a zároveň vlastně zcela zbytné záležitosti pro osobitý styl a vlastní potěšení, a spojit tak příjemné s užitečným.

Prvním krokem se stala vývoj vlastní řady produktů. Několik základních věcí, které usnadní a zpříjemní život. Minimalistický design, promyšlené portfolio a skvělý poměr kvalita/cena usnadní výběr a uspoří čas, který lze věnovat tomu opravdu důležitému. Následovalo doplnění sortimentu o další kategorie, z řad dalších ryze praktických nezbytností i věcí jen a pouze pro potěšení. To vše jednoduše dostupné na stránkách e-shopu a doplněné o praktické rady a doporučení.