O nás

Kdo jsme a o co se snažíme? Jaká je naše vize?  

První myšlenka o založení tohoto konceptu vznikla v létě roku 2018 a tak vznikl i internetový e-shop Lev SalónůHlavní kostru týmu tvoří Matěj a Iva. Snažíme se o to, aby byl e-shop Lev Salónů výběrovým a stylovým pro všechny muže, kteří dbají a pečují o svůj zevnějšek. Lpíme na to, aby každý produkt, který máme, byl co nejkvalitnější a takovým, který nejde koupit běžně v drogerii a obchodě. 


Na čem si zakládáme? 

Náš zákazník náš pán. Potrpíme si na nejrychlejším doručení, jak jen to je možné. Snažíme se o to, aby byl zákazník co možno nejspokojenější a vracel se do svého obchodu co nejčastěji. Ochota k zákazníkovi je taky jeden z našich pilířů. Poradíme Vám se vším, jak jen budeme schopni. Ctíme pravidlo „s poctivostí nejdál dojdeš." 


Kdo je Lev Salónů? 

Muž, který je sám sebou, nebo kýmkoli chce být. S lehkostí. Nenuceně. Navzdory konvencím, společenským kategoriím, domněnkám a očekávání. Vítězí v džungli každodenní reality silou osobnosti, velkými i malými, ale vždycky opravdovými gesty. Umí o sebe pečovat, užívat si života, ale nezapomíná, odkud je, a co je skutečně důležité.

To je Lev Salónů - ryze český výraz, který už se v našem slovníku pomalu přestával objevovat. Začal ho nahrazovat neadekvátní pojem gentleman, který ale nemá v našem jazyce stejnou konotaci. Pojďme společně obnovit Lva Salónů v našich slovnících!


My nejsme gentlemani - jsme Lvi Salónů!


Dlouho jsme přemýšleli a hledali, co může přispět k tomu, abychom ve Vás - našich zákaznících - probudili Lva a vedlo nás to k vytvoření stěžejních pilířů našeho sortimentu. Naše produkty pomáhají dodat sebevědomí, radost, energii a styl. Umožní Vám stát se Lvem Salónů™! Připravili jsme pro Vás portfolio, které definují tyto kategorie:

  • velmi kvalitní kožené módní doplňky z pravé, české kůže
  • čistě pánská kosmetika s velkým zaměřením na vousáče
  • veškeré potřeby na tradiční mokré holení pro muže
  • extravagantní pánské módní doplňky
  • příslušenství týkající se neřestí jako pití whisky nebo kouření doutníků

 

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.