O nás

Kdo jsme a o co se snažíme? 

Není třeba zacházet do detailu, jsme zkrátka mladý podnikavý pár nadšený do módy. Často se nám zdálo, že ty nejmodernější "kousky" lze najít pouze ve velkých obchodních řetězcích, kde však není kladen důraz na individuální potřeby, poctivou práci a kvalitu. Rozhodli jsme se proto kousek po kousku přenášet světové trendy do pravidel poctivé české výroby. Hned pro začátek jsme tak obnovili jeden ze starých výrazů Lev Salónů, který v sobě nese část gentlemanství, část zdravého sebevědomí, ale zejména odvahu být sám sebou. 

Snažíme se o to, aby byl e-shop Lev Salónů výběrovým a stylovým pro všechny muže, kteří dbají a pečují o svůj zevnějšek. Zakládáme si na tom, aby každý produkt, který nabízíme, byl co nejkvalitnější a nebylo možné jej koupit v běžném obchodě či drogerii. 

E-mail: info@levsalonu.cz


Kdo je Lev Salónů?

Muž, který je sám sebou, nebo kýmkoli chce být. S lehkostí. Nenuceně. Navzdory konvencím, společenským kategoriím, domněnkám a očekávání. Vítězí v džungli každodenní reality silou osobnosti, velkými i malými, ale vždycky opravdovými gesty. Umí o sebe pečovat, užívat si života, ale nezapomíná, odkud je, a co je skutečně důležité.

To je Lev Salónů - český výraz, který se v našem slovníku pomalu přestává objevovat. Začal ho nahrazovat nepřesný pojem gentleman, který nemá v našem jazyce vhodný překlad. Pojďme společně přivést Lva Salónů zpět k životu!


Na čem si zakládáme? 

Náš zákazník, náš Lev Salónů, náš pán.

Potrpíme si na zákaznický servis a bleskové doručení.

Zakládáme si na kvalitě a původu, abychom se mohli zaručit za každý náš produkt.

Lev Salónů není muž kompromisů, a proto se snažíme individuálně vyhovět všem Vašim potřebám. Nic pro nás není nemožné!


Buď Lev Salónů!


Z čeho můžete vybírat:

Módní doplňky z pravé kůže české výroby

Čistě pánská kosmetika s velkým zaměřením na vousáče

Veškeré potřeby na tradiční mokré holení

Ručně vyráběné dřevěné motýlky

Příslušenství týkající se neřestí jako kouření doutníků