Peněženka Al Brown

Luxus
Značka: Capone
899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2021

Luxusní peněženka Al Brown dostala jméno podle přezdívky samotného Al Caponeho. Tento světoznámý mafián se stal inspirací pro celou kolekci kožených produktů zejména díky svému neotřelému smyslu pro eleganci a stylu. Tato kolekce je vyrobená z luxusní hnědé kůže, která pochází z České republiky, kde byla peněženka také ručně ušita.

Klíčové vlastnosti:

  • Vyrobeno v České republice na Moravě
  • Poctivá ruční práce 
  • Každý výrobek je unikátní
  • Peněženka v moderním stylu, která bojuje proti dnešnímu nezmaru "narvaných peněženek" 
  • Kůže, která voní...
  • Více se dozvíš níže ↓↓↓

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapsa na mince je akorát velká, aby posloužila denní potřebě, a přitom zbytečně nezvětšovala rozměr peněženky. Na karty jsou vyčleněny 4 základní kapsy a 2 skryté kapsy pod mincovnou a prostorem na karty. Samozřejmě nechybí ani prostorná kapsa na bankovky, vhodná pro jakoukoli měnu. 

Rozměry peněženky Al Brown: 12 x 9,5 cm

Počet slotů na karty: 4 + 2 vnitřní

Počet slotů na bankovky: 1

peněženka Dave s logem

Více o této značce si můžete přečíst zde. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Capone vznikla v roce 2019 jako privátní značka Lva Salónů, soustřeďuje se na exkluzivní pánské doplňky z pravé kůže. Veškerá výroba je soustředěna v České republice v rodinné firmě se sídlem v Poodří. Design je inspirován vytříbeným stylem italských mafiánů a náročnými požadavky všech Lvů Salónů. Produkty se řadí do několika kolekcí pojmenovaných vždy po jednom z velkých jmen amerického podsvětí. Každá kolekce se vyznačuje stejným odstínem kůže, díky čemuž je možné doplňky dokonale kombinovat. Více o této značce si můžete přečíst zde. 

Zpět do obchodu
Předchozí krok
Předchozí krok

Poznámka a registrace