Přípravek podporující růst vousů Angry Beards Beard Doping (30 ml)

399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.8.2020

Nač se trápit, nač se rmoutit, když si můžem vousy kroutit?! Jedinečný nový přípravek, který podporuje a zesiluje růst Vašich vousů (a případně i vlasů). Aneb komu to neroste, ten ví jak bolí se každodenně dívat na svoji dětsky hladkou tvář v zrcadle :-)

Kdo chce být vousáč, měl by sáhnout po tomto produktu. Základem úspěchu je nejen úžasné složení ale též disciplína uživatele, který musí tento spásný preparát pravidelně vmasírovávat na požadovaná místa. Výrobce přitom doporučuje 4-6 "pumpnutí" z dávkovače, které následně ráno a večer pomalu a důkladně vetřete do pokožky.

Poctivý český výrobek
● Klinicky prokázaná podpora růstu vousů
● Pekelně dobré prokrvení folikul
● Rychlejší růst vousů
● Lahvička ze speciálního fialového skla s airless pumpou

Tak ať rostou!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Angry Beards Beard Doping garantuje na základě klinické studie podporu růstu vousů, popřípadě i vlasů. Většina složek dodává kůži živiny a hydrataci. Zásadní funkcí dopingu je prokrvení pokožky, které zvyšuje tok krve do folikul a stimuluje i spící folikuly, aby se probraly k životu a začaly tak růst nové vousy nebo vlasy. Důležitá je pravidelnost používání a vytrvat i po prvních pozitivních změnách. Objem 30 ml. Použití: Pravidelně ráno a večer po umytí vmasírovat na místa, kde chcete mít hustší porost vousů popřípadě vlasů (kouty na hlavě). Výsledky jsou klinicky ověřené, ovšem dostaví se až po delším používání.

Beard doping obsahuje řadu hydratačních a vyživujících složek, hlavní ale Diaminopyrimidine Oxide, který právě dělá doping dopingem. Ten pokožku pořádně prokrví a tím zahřeje (slabší povahy může i kůže drobátko pálit, ale pamatujte, co bolí to roste).

Doping se používá ráno a večer, ideálně po sprše, kdy jsou póry rozšířené. Klíčová je pro růst pravidelnost používání. Aplikujte 3-6 pumpnutí přímo na tvář, na které doping prsty rozetřete. Doping má konzistenci krémíku, proto je vhodné aplikovat přímo na kůži, aby ani kapka nepadla nazmar.Stačí jen protáhnout zobák přes vousy a stříknout rovnou na xicht.

Objem: 30 ml

Země původu: Česká republika

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: