Angry Beards Beard Doping přípravek pro růst vousů 30 ml

Jedinečný přípravek, který podporuje a zesiluje růst vašich vousů (a případně i vlasů). Aneb komu to neroste, ten ví, jak bolí se každodenně dívat na svoji dětsky hladkou tvář v zrcadle. Zkrátka kdo chce být vousáč, měl by sáhnout po tomto produktu.

Klíčové vlastnosti Beard Dopingu (30 ml): 

  • Poctivý český výrobek na podporu růstu vousů v maxi balení.
  • Klinicky prokázána podpora růstu vousů.
  • Prokrvuje pokožku, konkrétně zvyšuje tok krve do folikul.
  • Lahvička ze speciálního fialového skla s airless pumpou.
  • Vydrží při správné aplikaci přibližně 1 měsíc.
Dostupnost Skladem
449 Kč
Angry Beards Beard Doping přípravek pro růst vousů 30 ml
Angry Beards Beard Doping garantuje na základě klinické studie podporu růstu vousů, popřípadě i vlasů. Většina složek dodává kůži živiny a hydrataci. Zásadní funkcí dopingu je prokrvení pokožky, které zvyšuje tok krve do folikul a stimuluje i spící folikuly, aby se probraly k životu a začaly tak růst nové vousy nebo vlasy. Důležitá je pravidelnost používání a vytrvat i po prvních pozitivních změnách. Objem 30 ml. Použití: Pravidelně ráno a večer po umytí vmasírovat na místa, kde chcete mít hustší porost vousů popřípadě vlasů (kouty na hlavě). Výsledky jsou klinicky ověřené, ovšem dostaví se až po delším používání.

Přípravek podporující růst vousů Angry Beards Beard Doping (30 ml)

Přípravek podporující růst vousů Angry Beards Beard Doping (30 ml)

5
23x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 9.1.2022
Jsem spokojený a rád beard dopping používám. Účinek je těžké posoudit, ale jak slibují na stránkách angry beards, asi to trochu pomůže.
5
AV Avatar autora | 28.11.2021
Naprosto spokojená jak s doručením, tak s produktem. ❤️
5
M Avatar autora | 8.2.2021
Úplně nejvíc top!! !
5
TV Avatar autora | 3.12.2020
Jsem moc spokojen, jinde už nenakoupím!
5
J Avatar autora | 30.9.2020
S tímto produktem jsem velice spokojený opravdu to plní to co má a je to užasné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty