Přípravek podporující růst vousů Angry Beards Beard Doping (30 ml)

Poměr cena/výkon
Značka: Angry Beards
399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.9.2021

Jedinečný přípravek, který podporuje a zesiluje růst Vašich vousů (a případně i vlasů). Aneb komu to neroste, ten ví jak bolí se každodenně dívat na svoji dětsky hladkou tvář v zrcadle. Zkrátka kdo chce být vousáč, měl by sáhnout po tomto produktu. Základem úspěchu je nejen úžasné složení ale též disciplína uživatele, který musí přípravek pravidelně aplikovat na požadovaná místa. Doporučujeme 4-6 "pumpnutí" z dávkovače, které následně ráno a večer pomalu a důkladně vetřete do pokožky.

Klíčové vlastnosti: 

● Poctivý český výrobek.
● Klinicky prokázaná podpora růstu vousů.
● Pekelně dobré prokrvení folikul.
● Rychlejší růst vousů.
● Lahvička ze speciálního fialového skla s airless pumpou.

Tak ať rostou!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ověřený český přípravek podporující růst vousů

Angry Beards Beard Doping garantuje na základě klinické studie podporu růstu vousů, popřípadě i vlasů. Většina složek dodává kůži živiny a hydrataci. Zásadní funkcí dopingu je prokrvení pokožky, které zvyšuje tok krve do folikul a stimuluje i spící folikuly, aby se probraly k životu a začaly tak růst nové vousy nebo vlasy. Důležitá je pravidelnost používání a vytrvat i po prvních pozitivních změnách. Objem 30 ml. Použití: Pravidelně ráno a večer po umytí vmasírovat na místa, kde chcete mít hustší porost vousů popřípadě vlasů (kouty na hlavě). Výsledky jsou klinicky ověřené, ovšem dostaví se až po delším používání.  

Jak a kdy doping používat?

Doping se používá ráno a večer, ideálně po sprše, kdy jsou póry rozšířené. Klíčová je pro růst pravidelnost používání. Aplikujte 3-6 pumpnutí přímo na tvář, na které doping prsty rozetřete. Doping má konzistenci krémíku, proto je vhodné aplikovat přímo na kůži, aby ani kapka nepadla nazmar. Stačí jen protáhnout zobák přes vousy a stříknout rovnou na xicht.

Komu Beard Doping doporučujeme?

Pokud vousy nemáte v rodině, tak vám nejspíš nepomůže nic jiného než nastřelení. Genetika je mrcha a s ní nic nezmůžeme. Vyzkoušet určitě můžete, ale s největší pravděpodobností se výsledky nedostaví. Pokud ještě nejste hormonálně dospělí, tak Doping také nijak zásadně nepomůže. Někdo má tělo dospělé před 18 rokem, jiný se mění ještě po 20. V zásadě pokud roste jen chmýří, ještě vydrž pionýři. Pokud jste ale dospělý chlap, nebo aspoň nějaké vousy rostou, tak to jste přesně náš člověk a Doping u vás bude makat naplno.

Prokrvení folikul

Pekelné prokrvení zajístí Diaminopyrimidine Oxide!  zvyšuje tok krve do folikul a stimuluje i spící folikuly, aby se probraly k životu a začaly tak růst nové vousy nebo vlasy.

Účinné látky

Beard doping obsahuje řadu hydratačních a vyživujících složek, hlavní ale Diaminopyrimidine Oxide, který právě dělá doping dopingem. Ten pokožku pořádně prokrví a tím zahřeje (slabší povahy může i kůže drobátko pálit, ale pamatujte, co bolí to roste).

Zdravá strava 

Aby to mělo nějaký smysl, musíš se o sebe nejdřív správně starat. Pravidelný pohyb, zdravá strava a zdravý životní styl je pro tebe naprostý základ. 
5
19x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 8.2.2021
Úplně nejvíc top!! !
5
TV Avatar autora | 3.12.2020
Jsem moc spokojen, jinde už nenakoupím!
5
J Avatar autora | 30.9.2020
S tímto produktem jsem velice spokojený opravdu to plní to co má a je to užasné.

Nadupaná česká kosmetika, to je Angry Beards. Angry Beards je kosmetická značka založená od roku 2017. Všechny své produkty vyrábí v České republice v Třebíči a poskytují pomoc všem vousáčům. Založili ji Tomáš, Marek a Adam, protože zahraniční produkty se jim zdály drahé a dali se do práce. Velkou předností této značky a jejich produktů je výborný poměr cena/výkon.

 
Zpět do obchodu
Předchozí krok
Předchozí krok

Poznámka a registrace