Astra Platinum žiletky

Legendární žiletky Astra Platinum pro klasické holicí strojky jsou v Česku velmi oblíbené. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře. Dodáváno v papírové krabičce, která obsahuje 5 žiletek. 

Klíčové vlastnosti Astra Platinum žiletek? 

  • Nejoblíbenější žiletky na trhu! 
  • Žiletky do klasického holícího strojku.
  • Ocelové ostří.
  • Platinový povlak.
  • V balení 5 kusů žiletek.
Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
13.12.2021
19 Kč
Astra Platinum žiletky

Klasické oboustranné žiletky Astra Platinum. Žiletky mají ostré ostří chráněné platinovým povlakem pro to nejhladší oholení bez zbytečného podráždění pokožky. Astra Platinum jsou klasické oboustranné žiletky, balené v balení po 5 kusech, kdy každá žiletka je zabalena zvlášť ve voskovém papíře pro snazší a bezpečnější manipulaci s nimi. Platinový povlak. Vyrobeno v Rusku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

V Česku a na Slovensku velmi oblíbené žiletky Astra jsou skvělou volbou do klasických čepelkových holicích strojků. Jsou odolné, ostré a mají dlouhotrvající čepel. Původně byly žiletky Astra vyráběné v České republice (více než 20 let), ale později firmu odkoupila značka Gillette. V roce 1996 přestěhovali výrobu do Ruska. Společnost se nazývala Czech Astra Company, odkud pochází název. V roce 2005 se společnost Proctor&Gamble spojila se společností Gillette a nadále pokračují ve výrobě žiletek. Žiletky Astra Platinum jsou totiž velmi oblíbené kvůli své vysoké odolnosti a kvalitě.