Byjome Epicure kolínská 100 ml

Kolínská voda Byjome se svěží citrusovou vůní a s elegantním dřevitým nádechem, která se hodí pro aktivního muže.

Dostupnost Skladem
817 Kč
Byjome Epicure kolínská 100 ml

Kolínská voda Byjome (100 ml) se svěží citrusovou vůni a s elegantním dřevitým nádechem, která se hodí pro aktivního muže. Lze použít také po holení - uklidňuje a dezinfikuje kůži podrážděnou holením. Dodáváno v luxusní krabičce a skleněném flakonu s rozprašovačem. Vyrobeno v České republice. Složení vůně Epicure: Špička: citrusová s převládajícími tóny grapefruitu. Srdce: aromatická, ozonická (mořský vítr). Hlava: cedr, ambra.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka BYJOME reprezentuje tři dlouholeté kamarády. Tři dobré přátele s naprosto odlišnou představou o životě. Tři muže, kteří si plnili sny a dosahovali úspěchů způsobem sobě vlastním. Kromě pevného přátelského pouta neměli téměř nic společného. Až do chvíle, kdy se jejich životní cesty spojily v jednu. Když se všem třem mužům stojícím za BYJOME podařilo po mnohaletém úsilí vybudovat úspěšné businessy, rozhodli se pro velkou životní změnu. Před intenzivním pracovním tempem upřednostnili užívání si života. A také dali více prostoru péči o své zevnějšky. Což je přimělo k tomu, aby společně vytvořili něco velkého - značku pánské kosmetiky, která odpovídá jejich náročným požadavkům. Výjimečný brand pro každého, kdo prochází podobnou změnou a chce pro své nové já to nejlepší.

Nemá smysl vás zdržovat a okrádat vás o drahocenný čas, který můžete – a měli byste – prožít naplno tak, jak je to pro vás příjemné. Věříme, že společně s našimi produkty budou vaše každodenní rutiny i nevšední dobrodružství ještě lepší.

Podobné produkty

Noberu Amber Lime pasta na vlasy 80 ml
464,55 Kč
470 Kč (–1 %)
LH2121
Dapper Dan Matt Paste, matná pasta 100 ml
360,05 Kč
380 Kč (–5 %)
LH1424
Uppercut Featherweight pasta na vlasy 70 g
521,55 Kč
LH940
Morgan's Matt Paste pasta na vlasy
od 265,05 Kč
279 Kč (–5 %)
LH946
Vousaty matná pasta na vlasy 100 ml
Novinka
Vousaty matná pasta na vlasy 100 ml
Na dotaz, zboží na cestě!
449 Kč
LH2414