Bluebeards Revenge plnitelný roll-on eco deodorant 50 ml

Plnitelný roll-on eco deodorant Bluebeards Revenge bez obsahu hliníku se svěží a mužnou vůní madagaskarské vanilky, santalového dřeva a pačuli.

Dostupnost Skladem
150 Kč
Bluebeards Revenge plnitelný roll-on eco deodorant 50 ml

Roll-on eco deodorant od Bluebeards Revenge má svěží a mužnou vůní madagaskarské vanilky, santalového dřeva a pačuli. Poskytuje celodenní ochranu před tělesným pachem, neobsahuje hliník. Je vhodný pro každodenní použití i sport. Neobsahuje SLS ani parabeny Objem 50 ml. Roll-on eco deodorant je plnitelný a vybavený kuličkou, kterou lze odšroubovat. Je to nejen ekonomické, ale i ekologické - méně plastového odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská společnost Bluebeards Revenge původně začala s výrobou holicího strojku pro muže s hustým a neposlušným strništěm. Později se rozhodli vyrábět velké množství produktů pro péči, jako např. oleje na vousy, vosky na vousy a mnoho dalších, které byly navrhnuté tak, aby napomáhaly snadno upravit vousy. Firma Bluebeards Revenge má ve svém sortimentu taktéž břitvy, příslušenství k holení, mýdla, kondicionéry a překvapivě i vůně, které zaručují, že budete vonět jako pravý muž. Zajímavostí je, že majitelé jsou výhradně proti testování produktů na zvířatech.

Podobné produkty

Angry Beards Urban Twofinger parfém 2 ml LH2574
Beviro hřeben na vousy
290 Kč
LH2479
Bluebeards Revenge Cuban mýdlo na vlasy 50 g LH2490
Scissor Hands Raider, balzám na vousy 60 ml LH2557
Beviro Medium Hold Sea Salt sprej 250 ml
520 Kč
LH2664
Beviro Strong Hold matná pasta na vlasy 100 g LH2549
Pan Drwal Puffy Punk matná pomáda 150 ml LH2559