Byjome by Does Barber Shop olej na vousy 30 ml

Olej na vousy Byjome vyrobený ve spolupráci s olomouckým Does Barber Shopem. Tato citrusovo-dřevitá fougère vůně vás bude bavit.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz, zboží na cestě!
450 Kč –36 % 284,05 Kč
Byjome by Does Barber Shop olej na vousy 30 ml
Byjome by Does Barber Shop olej na vousy 30 ml
Novinka
450 Kč –36 %

Olej na vousy Byjome byl vyvinut ve spolupráci s předním českým barber shopem - Does Barber Shop z Olomouce. Je směsí 4 přírodních olejů - slunečnicový, olivový, arganový a olej ze sladkých mandlí. Olej vousy vyživuje, změkčuje a hydratuje vousy i pokožku pod nimi. Pomáhá správnému růstu vousů, zabraňuje třepení a lámání. Při pravidelném používání vypadají vousy zdravěji, pěstěně a na dotek jsou měkčí. Také snižuje svědění a škrábání u růstu nových vousů. Olej má citrusovo-dřevitou fougère vůni s lehkými tóny květin a anýzu. Objem 30 ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka BYJOME reprezentuje tři dlouholeté kamarády. Tři dobré přátele s naprosto odlišnou představou o životě. Tři muže, kteří si plnili sny a dosahovali úspěchů způsobem sobě vlastním. Kromě pevného přátelského pouta neměli téměř nic společného. Až do chvíle, kdy se jejich životní cesty spojily v jednu. Když se všem třem mužům stojícím za BYJOME podařilo po mnohaletém úsilí vybudovat úspěšné businessy, rozhodli se pro velkou životní změnu. Před intenzivním pracovním tempem upřednostnili užívání si života. A také dali více prostoru péči o své zevnějšky. Což je přimělo k tomu, aby společně vytvořili něco velkého - značku pánské kosmetiky, která odpovídá jejich náročným požadavkům. Výjimečný brand pro každého, kdo prochází podobnou změnou a chce pro své nové já to nejlepší.

Nemá smysl vás zdržovat a okrádat vás o drahocenný čas, který můžete – a měli byste – prožít naplno tak, jak je to pro vás příjemné. Věříme, že společně s našimi produkty budou vaše každodenní rutiny i nevšední dobrodružství ještě lepší.

Podobné produkty

Noberu Amber-Lime Feather olej na vousy 30 ml LH2129
Angry Beards Todd Herbalist, olej na vousy 30 ml LH1510
Solomons Beard Black Pepper olej na vousy 30 ml
470 Kč
LH1266
Osma Le Surfeur olej na vousy 30 ml
437 Kč
LH2056
Apothecary87 Original Recipe, olej na vousy 50 ml
1 080 Kč
LH1303
Golden Beards Arctic olej na vousy 30 ml
Golden Beards Arctic olej na vousy 30 ml
Na dotaz, zboží na cestě!
417,05 Kč
LH1255
African Spa Urban Coffee olej na vousy 30 ml
290 Kč
LH1668