Byjome Epicure olej na vousy 30 ml

Olej na vousy Byjome Epicure má citrusovo-dřevitou vůni. Tento olej je české výroby, má přírodní složení a kromě vousů udělá radost i pokožce pod nimi. K tomu má svěží vůni grapefruitů s jemným dřevitým nádechem.

Klíčové vlastnosti oleje:

  • Velmi kvalitní olej české výroby. 
  • Neobsahuje agresivní chemii, takže je vhodný i pro velmi citlivou pokožku.
  • Vyživuje a změkčuje vousy a hydratuje pokožku pod nimi.
  • Svěží pánská vůně. 
  • Pomáhá správnému růstu vousů, zabraňuje třepení a lámání.
  • Směs 4 přírodních olejů.
Dostupnost Skladem
436,05 Kč
Byjome Epicure olej na vousy 30 ml

Olej na vousy Byjome Gentleman je směsí 4 přírodních olejů - slunečnicový, olivový, arganový a olej ze sladkých mandlí. Olej vousy vyživuje, změkčuje a hydratuje vousy i pokožku pod nimi. Pomáhá správnému růstu vousů, zabraňuje třepení a lámání. Při pravidelném používání vypadají vousy zdravěji, pěstěně a na dotek jsou měkčí. Také snižuje svědění a škrábání u růstu nových vousů. Olej má svěží citrusovou vůni s elegantním dřevitým nádechem. Špička je citrusová s převládajícím grapefruitem, srdcem je mořský vítr a základ je kombinací cedru a ambry. Objem 30 ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka BYJOME reprezentuje tři dlouholeté kamarády. Tři dobré přátele s naprosto odlišnou představou o životě. Tři muže, kteří si plnili sny a dosahovali úspěchů způsobem sobě vlastním. Kromě pevného přátelského pouta neměli téměř nic společného. Až do chvíle, kdy se jejich životní cesty spojily v jednu. Když se všem třem mužům stojícím za BYJOME podařilo po mnohaletém úsilí vybudovat úspěšné businessy, rozhodli se pro velkou životní změnu. Před intenzivním pracovním tempem upřednostnili užívání si života. A také dali více prostoru péči o své zevnějšky. Což je přimělo k tomu, aby společně vytvořili něco velkého - značku pánské kosmetiky, která odpovídá jejich náročným požadavkům. Výjimečný brand pro každého, kdo prochází podobnou změnou a chce pro své nové já to nejlepší.

Nemá smysl vás zdržovat a okrádat vás o drahocenný čas, který můžete – a měli byste – prožít naplno tak, jak je to pro vás příjemné. Věříme, že společně s našimi produkty budou vaše každodenní rutiny i nevšední dobrodružství ještě lepší.

Podobné produkty

Dear Barber olej na vousy 30 ml
284,05 Kč
LH1418
Byjome Gentleman olej na vousy 30 ml
Tip
436,05 Kč
LH1768
Morgan's olej na vousy 50 ml
521,55 Kč
549 Kč (–5 %)
LH1087
Bluebeards Revenge Cuban Blend, olej na vousy 50 ml
Akce
256 Kč
320 Kč (–20 %)
LH684
Bluebeards Revenge Classic Blend, olej na vousy 50 ml
Akce
256 Kč
320 Kč (–20 %)
LH683
Noberu Tobacco Vanilla Heavy olej na vousy 30 ml
474,05 Kč
490 Kč (–3 %)
LH1996
African Spa Urban Coconut olej na vousy 30 ml
390 Kč
LH1674