Captain Fawcett kožená toaletní taška

Prostorná pánská toaletní taška značky Captain Fawcett z hovězí kůže.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz, zboží na cestě!
2 290 Kč
Captain Fawcett kožená toaletní taška
Jednoduchá elegantní pánská toaletní taška značky Captain Fawcett z hovězí kůže.Taška má nepromokavou vnitřní vrstvu a vnější přední kapsu, která je ideální pro uložení drobných osobních věcí. Rozměry 260 x 160 x 120 mm.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 4.9.2021
Krásná kůže, retro vzhled, bezesporu luxusní a vhodný doplněk k dalším pánským potřebám z řady Cpt. Fawcett. Jen dost drží šíři a tak v dnešním kufru s omezenou max. váhou zabere více místa. Kdysi v Orientexpresu či na palubě Queen Mary takový problém asi nebyl....

V roce 1905 kapitán Peabody Fawcett zmizel při expedici na řece Ubangi, kde po něm nebyla nalezená jediná stopa. Až v roce 1997 byl nalezený starý oškubaný kufr, který obsahoval důkladné a podrobné záznamy exotických složek. Tyto složky a vzorce byly věrně dodrženy na výrobu Fawcettových originálních elixírů spolu s jeho světově známým voskem na vousy, které v současnosti britská společnost (pojmenovaná po tomto odvážném pánovi) prodává po celém světě. Vosky, oleje, balzámy na vousy a další příslušenství jsou teď k dispozici pro náročné muže i v našem e-shopu.