Captain Fawcett Ricki Hall, sada na vousy

Toužíte po krásné sadě na vousy a knír s jedinečnou vůní? Právě pro vás je tu sada na vousy Captain Fawcett Ricki Hall Booze and Baccy.

Dostupnost Skladem
1 130,50 Kč
Captain Fawcett Ricki Hall, sada na vousy

Toužíte po krásné sadě na vousy a knír s jedinečnou vůní? Právě pro vás je tu tato sada na vousy Booze and Baccy od Captain Fawcett, která vznikla ve spolupráci se světoznámým gentlemanem Ricki Hallem. Základ příjemné vůně oleje a vosku tvoří medové tóny čerstvých listů tabáku, kadidla, větvičníku a vanilky. Střední tóny obsahují čerstvý chmel a vřesnu bahenní. Vrchní tóny tvoří bobkový list a pomeranč. Sada obsahuje: Captain Fawcett Ricki Hall olej na vousy 10 ml;  Captain Fawcett Ricki Hall vosk na knír 15 ml; Captain Fawcett skládací hřeben na knír.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1905 kapitán Peabody Fawcett zmizel při expedici na řece Ubangi, kde po něm nebyla nalezená jediná stopa. Až v roce 1997 byl nalezený starý oškubaný kufr, který obsahoval důkladné a podrobné záznamy exotických složek. Tyto složky a vzorce byly věrně dodrženy na výrobu Fawcettových originálních elixírů spolu s jeho světově známým voskem na vousy, které v současnosti britská společnost (pojmenovaná po tomto odvážném pánovi) prodává po celém světě. Vosky, oleje, balzámy na vousy a další příslušenství jsou teď k dispozici pro náročné muže i v našem e-shopu.