Hey Joe Classic Gold pomáda 100 ml

Vlasová pomáda Classic Gold vás v okamžiku zavede do starých holičství na začátek 20 století. Obal pomády je inspirován starými mosaznými nádobami používanými na počátku 20 let 20 století, čímž evokuje nostalgii, vážnost a eleganci.

Pomáda na bázi vody je složena z těch nejkvalitnějších přísad. Pomáda má krémovou konzistenci, která usnadňuje jeho aplikaci, při zachování vašeho účesu celé hodiny.

Klíčové vlastnosti pomády Hey Joe Classic Gold:

  • Vzrušující pánská ''Old school'' vůně!
  • Střdní až pevná fixace.
  • Mírný lesk.
  • Na bázi vody (dobře se z vlasů vymývá).
Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
8.12.2021
460 Kč
Hey Joe Classic Gold pomáda 100 ml

Detailní informace o pomádě Hey Joe Classic Gold

Limitovaná edice pomády od Hey Joe Vás okamžitě dostane starých barber shopů na počátku 20. stolení. Obal inspirovaný starými mosaznými nádobami, které se v minulosti používali na pomády vyvolává nostalgii. Uvnitř je ale pomáda se všemi výhodami naší doby. Je na bázi vody, krémovou konzistenci a udrží účes po celé hodiny se střední pevností a leským vzhledem. Vzrušující vůně Vás okamžitě zavede do starých barber shopů.

Jaké má pomáda složení a jak ji aplikovat do vlasů? 

Složení: Aqua (Water), Ceteareth-25, Hydrogenated Microcrystalline Wax, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), VP/VA Copolymer, Petrolatum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid.

Aplikace: aplikujte do suchých nebo ručníkem vysušených vlasů. Nastylujte hřebenem nebo prsty do požadovaného tvaru. Vodou vymyvatelný produkt.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomády na vlasy
Fixace: ⭐⭐⭐⭐
Lesk: ⭐⭐⭐
Objem: 100 ml
Složení: Vodní báze
Vymytí přípravku: ⭐⭐⭐⭐⭐
Země výroby: Španělsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hey Joe je španělská značka pánské kosmetiky založená ve Valencii v roce 2014 barbery Davidem a Juanlem a biologem Davidem, který měl v té době 15 leté zkušenosti v kosmetickém průmyslu. Produkty jsou vyráběny v malém množství, aby byla udržena kvalita. Logo - krokodýl Joe - představuje trpělivost a instinkt přežití.