Hey Joe Classic Gold pomáda 100 ml

Vlasová pomáda Classic Gold vás v okamžiku zavede do starých holičství na začátek 20. století. Obal pomády je inspirován starými mosaznými nádobami používanými na počátku 20. let 20. století, čímž evokuje nostalgii, vážnost a eleganci.

Pomáda na bázi vody je složena z těch nejkvalitnějších přísad. Pomáda má krémovou konzistenci, která usnadňuje její aplikaci a zachová váš účes celé hodiny.

Klíčové vlastnosti pomády Hey Joe Classic Gold:

  • Vzrušující pánská ''Old school'' vůně!
  • Střední až pevná fixace.
  • Mírný lesk.
  • Na bázi vody (dobře se z vlasů vymývá).
Dostupnost Skladem
460 Kč
Hey Joe Classic Gold pomáda 100 ml

Limitovaná edice pomády od Hey Joe vás okamžitě dostane starých barber shopů na počátku 20. stolení. Obal inspirovaný starými mosaznými nádobami, které se v minulosti používaly na pomády vyvolává nostalgii. Ale uvnitř je pomáda se všemi výhodami naší doby. Je na bázi vody, má krémovou konzistenci a udrží účes po celé hodiny se střední pevností a lesklým vzhledem. Vzrušující vůně vás okamžitě zavede do starých barber shopů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hey Joe je španělská značka pánské kosmetiky založená ve Valencii v roce 2014 barbery Davidem a Juanlem a biologem Davidem, který měl v té době 15 leté zkušenosti v kosmetickém průmyslu. Produkty jsou vyráběny v malém množství, aby byla udržena kvalita. Logo - krokodýl Joe - představuje trpělivost a instinkt přežití.

Podobné produkty