Holící strojek Butterfly chromový stříbrný

  • Kvalitní zpracování luxusního strojku na žiletky.
  • Je přesný, praktický a hlavně ekologičtější než jeho plastoví konkurenti, jelikož stačí měnit jen žiletky.
  • Ideální pro hladké oholení.
  • Vyrobeno ve stříbrném provedení.
  • Jednoduché vkládání žiletek, stačí jen otočit šroubkem a hlavice se sama rozevře jako motýlí křídla.
Dostupnost Skladem
399 Kč
Holící strojek Butterfly chromový stříbrný
Holící strojek Butterfly chromový stříbrný
Tip

Holící strojek Butterfly chromový stříbrný vyniká moderním designem a má lesklou povrchovou úpravu. Vroubkované držátko holícího strojku zajistí pohodlný úchyt. Strojek má také perfektní rozložení hmotnosti. Největší výhodou tohoto strojku je snadno vyměnitelná žiletka - stačí jen otočit koncem strojku. 

Délka strojku je asi 9 cm.

Váha strojku  je asi 100 g. 

Balení obsahuje: holící strojek + stojánek na strojek (v případě volby varianty). 

5
16x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 10.11.2022
Strojek je výborný. Jistě neuniklo vaší pozornosti, že je to druhý strojek který jsem v krátké době u vás zakoupil. Holení žiletkou byl pro mne takový trochu frajerský nápad, asi návrat do mládí po 30 letech holení moderními strojky Gillette s různými hlavicemi, tak jak je vývoj přinášel, nebo elektrickými strojky. Nápad vznikl když jsem našel po smrti otce nenačatý balíček žiletek, ale strojek někde zmizel. První, který jsem u vás koupil byl šroubovací, označený u vás jako Parker 65R. Začátek byl těžký. Strojek je sice krásný, ale nechráněné rohy žiletky mne rychle zařadily mezi adepty lva salonu pirátského bratrstva, čím větší krvavý šrám, tím větší lev. Tak jsem zkusil předmětný strojek systému motýlek. Dobře jsem udělal, z mého pohledu je to strojek pro obnoveného vyztnavače tradiční metody, přímo dokonalý. Roh žiletky je po uzavření a utažení krytý, holení je hladké, šrámy nejsou. Koupený strojek jsem vybral podle toho, že jedinný má na fotkách mechanizmus hlavice otevřený, bylo vidět jak je žiletka usazená. Pro informaci, pokud by byla vidět otevřená hlavice i u dalších ze systému motýlek, koupil bych strojek označený jako Parker 96R. Mají-li všechny vaše strojky tento systém motýlek stejný, myslím, že jste jednička na trhu a budete skutečnými tvůrci lvů mnoha salonů. Možná by stálo zato, v nabídce jednotlivých produktů k mechanismu motýlek něco víc napsat, nebo alespoň ukázat v otevřeném stavu. Zejména pokud jsou třeba mechanismy různé. Moje hodnocení které žádáte je sice delší a podrobné, spíše tedy pro obchod jako takový, než pro veřejnost. S pozdravem a přáním mnoha úspěchů, Trubač
5
Avatar autora | 26.4.2021
Strojek mohu doporučit! Holení je s ním velmi snadné a bezpečné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty značky Lev Salónů vám poskytují maximální kvalitu za rozumnou cenu. Jelikož máme produkty pevně pod kontrolou, je zaručeno, že se k vám, našim zákazníkům, dostanou v nejlepší možné kvalitě. 

Podobné produkty

Merkur 34g holicí strojek
1 121 Kč
LH114
Parker 29L Pink Butterfly, holicí strojek LH2621
Merkur 23c holicí strojek
674,50 Kč
LH115
Mühle Rytmo Black Mach3, holicí strojek LH130
Parker Variant Adjustable Graphite holicí strojek LH2647
Merkur 42c holicí strojek
541,50 Kč
LH249
Feather Popular, holicí strojek
475 Kč
LH663