Noberu Amalfi sada na vousy

100% přírodní sada pro péči o vousy od švédské značky Noberu s vůní Amalfi obsahuje lehký a těžký olej a dřevěný hřeben na vousy.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz, zboží na cestě!
910 Kč
Noberu Amalfi sada na vousy

Pro každého, kdo chce svým vousům věnovat kvalitní přírodní péči s příjemnou vůní, je tu sada na vousy Amalfi od Noberu. Sada má zajímavou květinovo-dřevitou vůni. Každý produkt obsahuje výživné oleje s mnoha živinami díky lisování za studena. Dodáváno v dárkové krabičce. Sada obsahuje: Amalfi Feather olej na vousy 60 ml; Amalfi Heavy olej na vousy 60 ml a hřeben z hruškového dřeva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Noberu je švédská barber značka sídlící ve Stockholmu. Mladá značka s vizí změnit trh v oblasti mužské péče o svůj vzhled a do roku 2021 být největší celosvětovou barber značkou. Produkty jsou vyrobené pouze z přírodních složek bez přidávání umělých vůní, a co je samozřejmostí u Skandinávců, dbají na recyklaci a svoje výrobky zabalené do recyklovatelných obalů. Produkty jsou vyráběné pouze ve Švédsku a nejsou testované na zvířatech. Zabývají se výrobou pouze pánské kosmetiky a v široké škále produktů najdete produkty určené na holení a péči po holení.

Podobné produkty

Byjome Epicure sada oleje na vousy a kolínské LH2470
Byjome Gentleman dárková sada pro vousáče LH1879
Hey Joe Bearded Survival Kit, sada na vousy
1 120 Kč
LH1820
Hey Joe Pomade Survival Kit Strong, sada na vlasy
650 Kč
LH1965
Morgan's Gentlemans Moustache and Beard Set
1 790 Kč
LH1125
Morgan's Spa dárková sada
Morgan's Spa dárková sada
Na dotaz, zboží na cestě!
1 190 Kč
LH1744