Recipe For Men Raw Naturals sada na vousy

760 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2021
  • Sada na vousy od švédské značky Recipe for men obsahuje olej a šampon na vousy.
  • S jemnou pánskou vůní.
  • Výhodnější cena oproti nákupu produktů zvlášť.
  • Perfektní kombinace pro vousáče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada na vousy od švédské značky Recipe for men obsahuje olej a šampon na vousy. Olej na vousy (50 ml) vyživuje a zjemňuje, čímž usnadní česání. Současně pomáhá zklidnit a hydratovat pokožku pod vousy. Šampon a kondicionér na vousy (250 ml) efektivně čistí vousy a zanechává je jemné a poddajné. Je šetrný k pokožce, protože obsahuje hydratační a zklidňující chmel a přírodní očišťující látky z jablka. S jemnou pánskou vůní. Výhodnější cena oproti nákupu produktů zvlášť.

Řada produktů Raw Naturals od švédské značky Recipe for Men se vyznačuje přírodním složením. Kombinuje pečující ingredience rostlinného původu. Identita značky je založena na místní produkci, environmentálním povědomí a zkušenosti. Nesnaží se o kvantitu, ale o kvalitu. Dá se to přirovnat minipivovaru pro péči o mužskou pleť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značek, které pečují o pleť, známe spoustu. Těch, které se starají výhradně o mužskou pleť, už je o poznání méně. A správná kosmetika pro muže by měla být testována v těch nejnáročnějších podmínkách. Právě tato pravidla Recipe for men respektuje a to ještě zdaleka není vše, co nám tato originální značka nabízí. Recipe for men si hýčká muže už od roku 2002. Přitom filozofie značky je poměrně prostá –„ dlouhá nepřívětivá skandinávská zima je naším nejlepším přítelem“. Skandinávie je díky svému ledovému klimatu ideálním prostředím pro ověřování kvality. Všechny receptury jsou testované v povětrnostních podmínkách, které jsou pro pokožku náročné. To je jedním z mnoha důvodů, pro které si výrobky oblíbili muži po celém světě.

Zpět do obchodu
Předchozí krok
Předchozí krok

Poznámka a registrace