Steve's Beard Boosting sada na růst vousů

Dostupnost Skladem
789 Kč
Steve's Beard Boosting sada na růst vousů

Sada pro podporu růstu vousů od české značky Steve's. Ideální dárek pro vousáče - začátečníka. Sada obsahuje Beard Booster 30 ml a olej na vousy 30 ml. Beard Booster prokrvuje pokožku a dodává ji hydrataci a potřebné živiny. Rozjede vousy, které se zatím skrývají pod povrchem. Olej na vousy snižuje svědění, hydratuje a změkčuje vousy. Díky obsaženým přírodním olejům budou vousy vyživené a zdravé i na pohled.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká kosmetická značka STEVE'S NO BULLSHIT! KDO JE VLASTNĚ STEVE? "Steve jsem já. Steve seš trochu i ty. Steva už nebaví koukat na reklamy v časopisech s naolejovanejma týpkama, protože sixpack v životě mít nebude. Ani si nemyslí, že by mu šampon měl nějak zásadně změnit život. Nechce špekulovat, jestli si má dát nejdřív kondicionér s vesmírnou technologií a pak šampon z motýlích křídel, nebo naopak. Chce prostě šampon. Dobrej šampon. Proto ho Steve vyrobil."

U STEVA PROSTĚ ŽÁDNEJ BULLSHIT NENAJDEŠ! Steves's No Bullshit Company vyrábí zkrátka dobrou kosmetiku. Máš vlasy? Tak potřebuješ šampon. Potřebuješ oživit obličej? Pak ti dobře poslouží hydratační krém. Nerostou ti vousy nebo jich máš málo? Doporučujeme ti Beard Booster! Žádné špkulování, Steve ti prostě pomůže vyřešit všechny tvoje problémy. Všechny produkty jsou vyrobené v České republice.

Podobné produkty