Suavecito sprchový gel 236 ml

Sprchový gel od Suavecito díky jemným peelingovým částečkám pečlivě umyje pokožku, osvěží a zpříjemní start do nového dne.

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
1.12.2021
standardní cena: 340 Kč –20 % 272 Kč
Suavecito sprchový gel 236 ml
Suavecito sprchový gel 236 ml
Akce
340 Kč –20 %

Sprchový gel Suavecito má příjemnou jemnou vůní typickou pro Suavecito. Gel obsahuje jemné peelingé částečky, které zajistí dokonalé umytí pokožky a příjemně ji ozvěží na celý den. Vhodné pro každodenní použití. Objem 236 ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost Suavecito byla založená v době ekonomické krize, kdy byly peněženky prázdnější a riziko prodeje jejich produktů tím větší. Konkurence prodávala svoje pomády na vlasy navzdory krizi za velmi vysoké ceny, tak se zakladatelé rozhodli vyrobit levný, ale přitom kvalitní produkt. Vyrobili skvělou a kvalitní pomádu na vlasy, kterou si většina barberů ve státech oblíbila. V současnosti se Suavecito pyšní tím, že pokračuje ve výrobě úžasných pomád na vlasy rozpustných ve vodě, ale držících silně jako vosk. Ve svém sortimentu nabízí kromě pomád i produkty určené pro péči a holení vousů a množství příslušenství k tomu. Kromě pánské kosmetiky Suavecito vyrábí dokonce i dámskou kosmetiku.