Vousaty olej na vousy

Vousaty je novou značkou pánské kosmetiky na českém trhu a rozhodně má co nabídnout. Olej na vousy Vousaty obsahuje komplexní spektrum vzácných olejů pro výživu vousů jako je například opuncie, černý kmín nebo dýně. V oleji také nejsou obsaženy žádné syntetické parfemace, ale jen čistě přírodní esenciální oleje a nejlepší absolue = označení pro kvalitu oleje, které bylo dosaženo speciálním způsobem extrakce vonné silice.

  • Vyrobeno v České republice
  • Jen přírodní oleje bez syntetických parfemací 
  • Dávkovač ve skle pro minimální oxidaci oleje 
Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
1.12.2021
489 Kč
Vousaty olej na vousy
Vousaty olej na vousy
Novinka

Detailní popis oleje Vousaty

Dokonalá vůně! Olej Vousaty má dokonalou a neotřelou vůni po levanduli a tahitské monoi. Olejem také dodáš svým vousů, bradě a pokožce pevnost, čímž se ti zlepší celý tvůj vzhled. Pokožka bude zdravější a vousy tě nebudou svědit. Už jen sebevědomý vzhled jako pravý Lev Salónů. 

Bez chemikálií! Vousaty neobsahuje syntetické parfemace, ale pouze přírodní složky.

Jaké má olej složení a jaký je proces výroby? Vousaty má speciální proces výroby, který trvá 21 dní. Je jedinečnou kombinací nejkvalitnějších bio olejů s certifikací COSMOS-EKOCERT.  Místo klasické lahvičky s pipetou je olej zabalen do skleněné lahvičky s dávkovačem pro jednodušší a pohodlnější nanášení. Také nedojde k oxidaci a zpětné kontaminaci oleje vlivem bakterií.

Jaké má olej složení? Monoi, olej z černého kmínu, olej z dýňových semínek, jojobový olej, arganový olej, levandulový extrakt, ricinový olej, avokádový olej, babassu olej, baobab olej, opunciový olej

Podívej se, jak se olej vyrábí!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tým VOUSATY. "Od roku 2019 vyrábíme nejlepší kosmetické produkty pro chlapy. Kromě vlastního brandu pánské kosmetiky VOUSATY zajišťujeme i zakázkovou výrobu pro možnost vytvoření privátní značky. Naše kosmetika je prvotřídní kvality, zaměřena na co nejvíce přírodní složení a vše si vyrábíme sami v Ostravě."