Beviro Forever Young elixír mládí 50 ml

  • Produkt od oblíbené, české, přírodní značky Beviro. 
  • Elixír od Beviro je přípravek na obličej, který vyhlazuje vrásky, hydratuje a regeneruje pokožku.
  • Základem našeho elixíru je kyselina hyaluronová a biosacharid, který zvyšuje její účinek a vyhlazuje vrásky.
  • Dále elixír obsahuje oblíbené přírodní extrakty z kostivalu a arniky.
  • Allantoin i panthenol mají hojivé účinky.
Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
1.12.2021
549 Kč
Beviro Forever Young elixír mládí 50 ml

Forever Young Elixír je ultimátní přípravek na obličej - díky kyselině hyaluronové hloubkově hydratuje, díky biosacharidu navíc vyhlazuje vrásky a regeneruje pokožku. Vytáhne vás ze šlamastyky, ať už jste měli o pár drinků víc než bylo zdrávo, nebo jen pořád pracujete a je to na vás vidět.

Elixír od Beviro je unikátní přípravek na obličej, který vyhlazuje vrásky, hydratuje a regeneruje pokožku. Budete tak vypadat v obličeji mladší a nebude na Vás vidět únava. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která hydratuje buňky, zjemňuje kůži a vyhlazuje vrásky. Allantoin i panthenol mají hojivé účinky. Obsažený kostival lékařský zklidňuje a obnovuje poškozené tkáně. Objem 50 ml.

Můžete ho používat před hydratačním krémem. Nebo nemusíte. Skvěle funguje i samostatně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Beviro je česká značka založená v roce 2016. Začala už před několika lety, kdy společnost založila projekt PH – Kosmetika, který byl zaměřený na výrobu přírodní a léčivé kosmetiky na bolavé klouby a ekzémy. Společnost se později rozhodla, že by bylo vhodné využít znalosti a zkušenosti na založení první české pánské kosmetiky. Produkty se společnost snaží vyrábět pouze z přírodních složek a bez látek, jenž by byly zdraví škodlivé. Prvním a zatím jediným produktem je výživný ojel na knír a vousy, který byl vytvořený ve spolupráci s odborníky z barber průmyslu. Olej obsahuje avokádový a mandlový olej, ty mají blahodárné účinky na svědivou a podrážděnou pokožku pod vousy.