Byjome Olive kartáč na vousy

Kartáč na vousy Byjome s kančími štětinami a rukojetí z olivového dřeva. Díky své kompaktní velikosti jej můžeme mít stále při ruce.
Dostupnost Skladem
450 Kč
Byjome Olive kartáč na vousy

Kartáč na vousy české značky Byjome s pravými kančími štětinami. Rukojeť je vyrobena z olivového dřeva, které má krásnou strukturu. Díky své kompaktní velikosti 8,3 cm jej můžete mít stále při ruce. Pomáhá udržet vousy ve správném tvaru, odstraňuje vypadané vousy a odumřelou pokožku. Pravidelné kartáčování oživuje pokožku a stimuluje produkci mazu. Dodáváno v dárkové krabičce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka BYJOME reprezentuje tři dlouholeté kamarády. Tři dobré přátele s naprosto odlišnou představou o životě. Tři muže, kteří si plnili sny a dosahovali úspěchů způsobem sobě vlastním. Kromě pevného přátelského pouta neměli téměř nic společného. Až do chvíle, kdy se jejich životní cesty spojily v jednu. Když se všem třem mužům stojícím za BYJOME podařilo po mnohaletém úsilí vybudovat úspěšné businessy, rozhodli se pro velkou životní změnu. Před intenzivním pracovním tempem upřednostnili užívání si života. A také dali více prostoru péči o své zevnějšky. Což je přimělo k tomu, aby společně vytvořili něco velkého - značku pánské kosmetiky, která odpovídá jejich náročným požadavkům. Výjimečný brand pro každého, kdo prochází podobnou změnou a chce pro své nové já to nejlepší.

Nemá smysl vás zdržovat a okrádat vás o drahocenný čas, který můžete – a měli byste – prožít naplno tak, jak je to pro vás příjemné. Věříme, že společně s našimi produkty budou vaše každodenní rutiny i nevšední dobrodružství ještě lepší.

Podobné produkty

Hey Joe Premium Aluminium hřeben na vlasy LH1910
Proraso Old Style kartáč na vousy
335 Kč
LH1063
Morgans kartáč na vousy malý
349 Kč
LH1792
Captain Fawcett skládací hřeben na vousy LH999
Angry Beards hřeben na vousy
299 Kč
LH2191
Captain Fawcett kartáč na vousy
519 Kč
LH998
Hey Joe Deluxe skládací hřeben
330 Kč
LH1831