Dětský kožený motýlek Honey Joe

Dětšký motýlek Honey Joe je unikátním módním doplňkem každého Lva Salónů. Je vyroben ručně v České republice z prvotřídní tuzemské kůže. Jeho design je inspirován mafiánským velikánem, přezdívaným též "Medový Joe", působícím v americkém podsvětí. Neotřelá barva se bude vyjímat na každém pánském obleku, zejména pak na jeho moderní modré verzi.

Klíčové vlastnosti:

  • Vyrobeno v srdci Moravy.
  • Poctivá ruční práce.
  • Každý výrobek je unikátní.
  • Pohodlné a nastavitelné zapínání.
  • Kůže, která voní.
  • Více se dozvíte níže. ↓↓↓
Dostupnost Skladem
299 Kč
Dětský kožený motýlek Honey Joe

kozeny-motylek

Dětský motýlek Honey Joe je unikátním módním doplňkem každého Lva Salónů. Je vyroben ručně v České republice z prvotřídní tuzemské kůže. Jeho design je inspirován mafiánským velikánem, přezdívaným též "Medový Joe", působícím v americkém podsvětí.

Parametry dětského motýlku Honey Joe:

Délka: 8 cm

Výška: 5 cm

Délka pásku: 38 cm

Materiál: pravá kůže

Spona: kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Capone vznikla v roce 2019 jako privátní značka Lva Salónů, soustřeďuje se na exkluzivní pánské doplňky z pravé kůže. Veškerá výroba je soustředěna v České republice v rodinné firmě se sídlem v Poodří. Design je inspirován vytříbeným stylem italských mafiánů a náročnými požadavky všech Lvů Salónů. Produkty se řadí do několika kolekcí pojmenovaných vždy po jednom z velkých jmen amerického podsvětí. Každá kolekce se vyznačuje stejným odstínem kůže, díky čemuž je možné doplňky dokonale kombinovat. Více o této značce si můžete přečíst zde.