Morgans kartáč na vousy malý

Malá verze kartáče na vousy od Morgan's vám pomůže udržet vousy ve správném tvaru, odstranit vypadané vousy a odumřelou pokožku.

Dostupnost Skladem
349 Kč
Morgans kartáč na vousy malý

Dřevěný kartáč tradičního tvaru se znakem anglické značky Morgan's padne díky oválnému tvaru přesně do ruky. Kartáč je osazen kančími štětinami nejvyšší kvality a pomůže vám udržet vousy ve správném tvaru, odstranit vypadané vousy a odumřelou pokožku. Rozměry kartáče jsou 8,5 x 5 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Morgan’s je britská společnost založená v roce 1873. Všechno to začalo v kuchyni rodinného domu – výroba, balení, značení a distribuce se prováděly ručně. Jedním z prvních produktů byla pomáda Morgan’s Pomade, po které byla velmi vysoká poptávka od množství kadeřnictví ve Velké Británii. V době první a druhé světové války firma zažívala těžké časy, protože byl vývoz a získávání surovin na výrobu Morgan’s Pomade velmi složitý. Po skončení druhé světové války to trvalo dva roky, než se společnost znovu postavila na nohy a značka se rozšířila do celého světa. Dnes Morgan’s dodává zboží do více než 50 zemí a nedávno oslavila prodej miliardy plechovek Morgan’s Pomade! V současnosti společnost rozšířila svůj sortiment o množství dalších produktů určených pro vousy a vlasy, které používají špičkové barber shopy a kadeřnictví po celém světě.

Podobné produkty

Byjome Olive kartáč na vousy
450 Kč
LH1877
Captain Fawcett skládací hřeben na knír LH1000
Proraso Old Style kartáč na vousy
335 Kč
LH1063
Captain Fawcett kartáč na vousy
519 Kč
LH998
Angry Beards Safe kartáč na vousy
369 Kč
LH2227
Hey Joe Premium Aluminium hřeben na vlasy LH1910
Hey Joe Deluxe skládací hřeben
330 Kč
LH1831