Morgans kartáč na vousy malý

Malá verze kartáče na vousy od Morgan's vám pomůže udržet vousy ve správném tvaru, odstranit vypadané vousy a odumřelou pokožku.

Dostupnost Skladem
349 Kč
Morgans kartáč na vousy malý

Dřevěný kartáč tradičního tvaru se znakem anglické značky Morgan's padne díky oválnému tvaru přesně do ruky. Kartáč je osazen kančími štětinami nejvyšší kvality a pomůže vám udržet vousy ve správném tvaru, odstranit vypadané vousy a odumřelou pokožku. Rozměry kartáče jsou 8,5 x 5 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Morgan’s je britská společnost založená v roce 1873. Všechno to začalo v kuchyni rodinného domu – výroba, balení, značení a distribuce se prováděly ručně. Jedním z prvních produktů byla pomáda Morgan’s Pomade, po které byla velmi vysoká poptávka od množství kadeřnictví ve Velké Británii. V době první a druhé světové války firma zažívala těžké časy, protože byl vývoz a získávání surovin na výrobu Morgan’s Pomade velmi složitý. Po skončení druhé světové války to trvalo dva roky, než se společnost znovu postavila na nohy a značka se rozšířila do celého světa. Dnes Morgan’s dodává zboží do více než 50 zemí a nedávno oslavila prodej miliardy plechovek Morgan’s Pomade! V současnosti společnost rozšířila svůj sortiment o množství dalších produktů určených pro vousy a vlasy, které používají špičkové barber shopy a kadeřnictví po celém světě.

Podobné produkty

Kent kartáč na vousy a knír
740 Kč
LH819
Noberu kartáč na vousy
489 Kč
490 Kč
LH1237
Hey Joe Dessata kartáč na vousy
320 Kč
LH1824
Captain Fawcett kartáč na vousy
529 Kč
LH998
Hey Joe Deluxe hřeben v koženém pouzdře LH2126
Kent hřeben A 4T
180 Kč
LH1116
Kent Monster kartáč na vousy
920 Kč
LH1974
Hey Joe Premium Aluminium hřeben na vousy LH1909