Morgans Spa dárková sada

Dárková sada pro péči o obličej od Morgans obsahuje krém pro suchou pokožku, mýdlo a peeling pro odstranění odumřelé pokožky.
Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
8.12.2021
1 190 Kč
Morgans Spa dárková sada
Dárková sada pro péči o pokožku obličeje od anglické značky Morgans obsahuje krém pro suchou pokožku, mýdlo a peeling pro odstranění odumřelé pokožky. Sada obsahuje: - Krém pro suchou pokožku ji vyživí, pěkně voní, snadno se vstřebává a je vhodný pro každodenní použití. - Tekuté mýdlo, které unavenou pokožku vyživí, zjemní a zvláční - Peeling pro odstranění odumřelé pokožky. Neobsahuje plastové částečky nepříznivé pro životní prostředí, ale jejich funkci plní jádra plodů slonovníku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Morgan’s je britská společnost založená v roce 1873. Všechno to začalo v kuchyni rodinného domu – výroba, balení, značení a distribuce se prováděly ručně. Jedním z prvních produktů byla pomáda Morgan’s Pomade, po které byla velmi vysoká poptávka od množství kadeřnictví ve Velké Británii. V době první a druhé světové války firma zažívala těžké časy, protože byl vývoz a získávání surovin na výrobu Morgan’s Pomade velmi složitý. Po skončení druhé světové války to trvalo dva roky, než se společnost znovu postavila na nohy a značka se rozšířila do celého světa. Dnes Morgan’s dodává zboží do více než 50 zemí a nedávno oslavila prodej miliardy plechovek Morgan’s Pomade! V současnosti společnost rozšířila svůj sortiment o množství dalších produktů určených pro vousy a vlasy, které používají špičkové barber shopy a kadeřnictví po celém světě.