Reuzel Clay Matte dárková sada

960 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.9.2021
Dárková sada Reuzel Clay Matte obsahuje hlínu na vlasy ve standardním a cestovním balení, šampon na vlasy a toaletní tašku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková sada Reuzel Clay Matte je určena všem, kteří preferují pevný, ale flexibilní účes s matným vzhledem. Sada obsahuje matnou hlínu ve standardním balení (113 g) i v cestovním balení (35 g), kterou můžete mít stále u sebe. Součástí je také šampon pro každodenní použití s výtažky z lísky, kopřivy, rozmarýnu a přesličky. To je balené v prostorné toaletní tašce s háčkem pro zavěšení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Reuzel je holandská značka založená barbery Leenom a Berusom v holandském městě Rotterdam. Zakladatelé značky začínali už jako čtrnáctiletí se stříháním a holením a založili si vlastní barber shop jménem Schroem. V oblasti holení, stříhání a v péči o vlasy mají více než 50leté zkušenosti, a tak se tito rotterdamští barbeři proslavili výrobou kvalitních pomád na úpravu vlasů. Slovo Reuzel znamená v holandštině vepřový tuk. Název má symbolizovat návrat k tradičním výrobkům, když se pomády kdysi vyráběly ze živočišných tuků a parfemovaly jablky. Kromě kvalitních a světoznámých pomád, Reuzel nabízí množství produktů pro pány na holení, péči a úpravu o knír a vousy. Pomáda Reuzel v zelené plechovce je na bázi včelího vosku, je lepivá a dosáhnete s ní střední úrovně ztužení. Tradiční “pomádová” vůně zde byla okořeněna o aroma peprmintu. Reuzel pomáda v červené plechovce je naopak na bázi vody a dosáhnete s ní vysokého lesku. Lehce se z vlasů vymývá, když ale chcete, drží jako lepidlo a vaše vlasy se s ní budou lesknout jako Cadillac, který je čerstvě po nalakování.

Zpět do obchodu
Předchozí krok
Předchozí krok

Poznámka a registrace