Shavetta celokovová Great

Když se holit, tak pořádně na styl jako v barbershopu! Vyzkoušej naši opravdu bytelnou celokovovou shavettu s výřezy po stranách, které ji odlehčují pro lepší použití. Jedná se o klasický typ, do kterého se vkládá polovina žiletky. Díky svému provedení je odolná a snadno snese například časté cestování. 

Klíčové vlastnosti:

  • Velmi odolná shavetta má celokovové tělo. 
  • Posíláme v dárkové krabičce.
  • Design shavetty je luxusní a naprosto minimalistický.
  • Kontury jsou ostré jako břitva! 
  • 100% Stainless Steel je samozřejmostí.
  • Přečti si článek o tom, jak se správně holit shavettou - zde!
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz, zboží na cestě!
299 Kč
Shavetta celokovová Great
Shavetta celokovová Great
Pro nenáročné

Vlastnosti shavetty Celokovové Great

Holení pomocí shavetty je opravdovou stylovkou pro všechny Lvy Salónů. Nikdy ses pomocí shavetty neholil? Nevadí, přečti si náš článek o tom, jak se holit shavettou a hned v tom budeš mít jasno. Máš nějaké otázky? Neváhej nám napsat a my ti se vším poradíme. 

Parametry shavetty: délka: 130 mm, šířka: 30 mm, materiál: ocel, barva: kovová

Jak shavettu používat a jak se o ni starat? 

Na polovinu žiletky. Při výměně žiletky dbejte zvýšené opatrnosti. Může hrozit pořezání. Nedotýkejte se ostré hrany žiletky. Žiletku zlomte v jejím původním obale, abyste předešli poranění. Žiletku zlomte v půli (pozor - obě poloviny jdou použít, takže druhou polovinu si pečlivě uschovejte zase do obalu). Dále odklopte pojistku na konci těla shavetty, rozdělte ramena od sebe a vložte polovinu žiletky dovnitř. Přiklopte na ni jedno z ramen a následně pojistku. Teď jste připraveni na úpravu kontur a krku. Venku je jen malý kousek žiletky, a proto je vhodná i pro začátečníky - takže vůbec žádný strach! 

5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 14.6.2022
Perfektní shavetta, rychlé dodání, naprostá spokojenost.
Nevyplňujte toto pole:
Ooqacazu 8.4.2019 02:04
d3d3LmxldnNhbG9udS5jeg## uweyoypo-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-u]uweyoypo-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t uehowu
Odpovědět

Produkty značky Lev Salónů vám poskytují maximální kvalitu za rozumnou cenu. Jelikož máme produkty pevně pod kontrolou, je zaručeno, že se k vám, našim zákazníkům, dostanou v nejlepší možné kvalitě. 

Podobné produkty

Angry Beards Shavetta Žižka
699 Kč
LH2484
Böker Black shavetta na holení
879 Kč
LH1671
Parker Shavetta Black PTB
400 Kč
LH950
Hey Joe Premium Classic shavetta
640 Kč
LH2483
Parker Shavetta Barber White 34R
400 Kč
LH1101
Proraso shavetta na holení
1 605 Kč
LH1122
Parker Stainless Steel Shavetta SRX
640 Kč
LH1236
Böker Olive shavetta na holení
1 329 Kč
LH1673