Shavetta celokovová Great

Když se holit, tak pořádně na styl jako v barbershopu! Vyzkoušej naši opravdu bytelnou celokovovou shavettu s výřezy po stranách, které ji odlehčují pro lepší použití. Jedná se o klasický typ, do kterého se vkládá polovina žiletky. Díky svému provedení je odolná a snadno snese například časté cestování. 

Klíčové vlastnosti:

  • Velmi odolná shavetta má celokovové tělo. 
  • Posíláme v dárkové krabičce.
  • Design shavetty je luxusní a naprosto minimalistický.
  • Kontury jsou ostré jako břitva! 
  • 100% Stainless Steel je samozřejmostí.
  • Přečti si článek o tom, jak se správně holit shavettou - zde!
Dostupnost Skladem
299 Kč –20 % 239 Kč
Shavetta celokovová Great
Shavetta celokovová Great
Akce Pro nenáročné
299 Kč –20 %

Vlastnosti shavetty Celokovové Great

Holení pomocí shavetty je opravdovou stylovkou pro všechny Lvy Salónů. Nikdy ses pomocí shavetty neholil? Nevadí, přečti si náš článek o tom, jak se holit shavettou a hned v tom budeš mít jasno. Máš nějaké otázky? Neváhej nám napsat a my ti se vším poradíme. 

Parametry shavetty: délka: 130 mm, šířka: 30 mm, materiál: ocel, barva: kovová

Jak shavettu používat a jak se o ni starat? 

Na polovinu žiletky. Při výměně žiletky dbejte zvýšené opatrnosti. Může hrozit pořezání. Nedotýkejte se ostré hrany žiletky. Žiletku zlomte v jejím původním obale, abyste předešli poranění. Žiletku zlomte v půli (pozor - obě poloviny jdou použít, takže druhou polovinu si pečlivě uschovejte zase do obalu). Dále odklopte pojistku na konci těla shavetty, rozdělte ramena od sebe a vložte polovinu žiletky dovnitř. Přiklopte na ni jedno z ramen a následně pojistku. Teď jste připraveni na úpravu kontur a krku. Venku je jen malý kousek žiletky, a proto je vhodná i pro začátečníky - takže vůbec žádný strach! 

5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 14.6.2022
Perfektní shavetta, rychlé dodání, naprostá spokojenost.
Nevyplňujte toto pole:
Ooqacazu 8.4.2019 02:04
d3d3LmxldnNhbG9udS5jeg## uweyoypo-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-u]uweyoypo-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uweyoypo-t uehowu
Odpovědět

Produkty značky Lev Salónů vám poskytují maximální kvalitu za rozumnou cenu. Jelikož máme produkty pevně pod kontrolou, je zaručeno, že se k vám, našim zákazníkům, dostanou v nejlepší možné kvalitě. 

Podobné produkty

Bluebeards Revenge Cut-Throat shavetta na holení
299 Kč
320 Kč (–7 %)
LH467
Parker Shavetta Barber White 34R
400 Kč
LH1101
Angry Beards Shavetta Žižka
699 Kč
LH2484
Hey Joe Carbon Edition shavetta
Tip
700 Kč
LH2482
Proraso shavetta na holení
1 605 Kč
LH1122
Angry Beards Shavetta Garrigue
599 Kč
LH2190
Noberu Black shavetta na holení
580 Kč
LH1381