Suavecito šampon na vousy 236 ml

Šampon na vousy od americké značky Suavecito důkladně umyje vousy i pokožku pod nimi a vousy připraví pro konečnou úpravu.

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
1.12.2021
450 Kč
Suavecito šampon na vousy 236 ml

Chcete vousy řádně připravit na konečnou úpravu? Právě pro Vás je tu Suavecito šampon na vousy, který vousy i pokužku pod nimi řádně umyje. Obsažené oleje vousy vyživí a pomohou je snadněji usměrnit. Mentol a peprmint příjemně osvěží. Objem 236 ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost Suavecito byla založená v době ekonomické krize, kdy byly peněženky prázdnější a riziko prodeje jejich produktů tím větší. Konkurence prodávala svoje pomády na vlasy navzdory krizi za velmi vysoké ceny, tak se zakladatelé rozhodli vyrobit levný, ale přitom kvalitní produkt. Vyrobili skvělou a kvalitní pomádu na vlasy, kterou si většina barberů ve státech oblíbila. V současnosti se Suavecito pyšní tím, že pokračuje ve výrobě úžasných pomád na vlasy rozpustných ve vodě, ale držících silně jako vosk. Ve svém sortimentu nabízí kromě pomád i produkty určené pro péči a holení vousů a množství příslušenství k tomu. Kromě pánské kosmetiky Suavecito vyrábí dokonce i dámskou kosmetiku.