Suavecito Original, pomáda na vlasy 113 g

Středně tužící pomáda na vlasy s jedinečnou vůní od australské značky Suavecito. Pomáda na vlasy Suavecito Original je na vodní bázi a má krémovou konzistenci a dodává vlasům vyšší lesk. Vyrobeno v USA.

Klíčové vlastnosti pomády Suavecito Original?

  • Velmi oblíbená pomáda, která se umístila na 1. místě v několika žebříčcích hodnotících nejlepší pomády roku 2020! 
  • Dokonalá pánská vůně - když po použití pomády půjdeš mezi lidi, budou se ptát na tvou novou voňavku!
  • Pomáda má krémovou tzv. ''smooth'' konzistenci.
  • Originální první výrobek značky Suavecito!
  • Netvoří hrudky a neobsahuje agresivní chemikálie.
  • Snadné vymytí z vlasů pouze za pomocí vody. 

Velmi oblíbená pomáda! Ve spojených státech neexistuje snad nikdo, kdo by se staral o svoji hřívu a zároveň by neznal tuto pomádu! 

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
1.12.2021
450 Kč
Suavecito Original, pomáda na vlasy 113 g
Suavecito Original, pomáda na vlasy 113 g
Luxus

Detailní informace Suavecito Original, pomáda na vlasy 113 g

Všechno to začalo touto pomádou. Originální první výrobek značky Suavecito. Pomáda s unikátní vůní na vodní bázi je formulováná tak, aby udržela vlasy na místě po celý den. Do vlasů se dostává krásně bez problémů díky své krémové konzistenci. Poskytuje dostatečnou sílu pro slick back (vlasy dozadu) či pompadour (pešinku), vskutku kterýkoliv účes. Jelikož je pomáda na vodní bázi, tak se bezpracně kompletně vymývá beze zbytku s použitím pouze vody. Není potřeba šamponů či mýdel. Pomáda ve vlasech zasychá se středním ztvrdnutím a lehkým leskem. Netvoří hrudky a neobsahuje agresivní chemikálie.

Jaké má pomáda složení a jak pomádu aplikovat do vlasů? 

Složení pomády: WATER (AQUA), CETEARETH-25, GLYCERIN, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PEG 40 HYDROGENTATED CASTOR OIL, FRAGRANCE (PARFUM), DMDM HYDANTOIN CARAMEL, SIMETHICONE, PVP, PEG-8 BEESWAX, PROPYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20.

Použití: Množství pomády o velikosti vlašského ořechu rozetřete v dlaních a aplikujte do suchých vlasů. Po té upravte do požadovaného tvaru za pomoci hřebenu či kartáče. Pro vyšší lesk aplikujte do mokrých vlasů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomády na vlasy
Fixace: ⭐⭐⭐
Lesk: ⭐⭐⭐⭐⭐
Objem: 113 ml
Složení: Vodní báze
Vymytí přípravku: ⭐⭐⭐⭐⭐
Země výroby: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost Suavecito byla založená v době ekonomické krize, kdy byly peněženky prázdnější a riziko prodeje jejich produktů tím větší. Konkurence prodávala svoje pomády na vlasy navzdory krizi za velmi vysoké ceny, tak se zakladatelé rozhodli vyrobit levný, ale přitom kvalitní produkt. Vyrobili skvělou a kvalitní pomádu na vlasy, kterou si většina barberů ve státech oblíbila. V současnosti se Suavecito pyšní tím, že pokračuje ve výrobě úžasných pomád na vlasy rozpustných ve vodě, ale držících silně jako vosk. Ve svém sortimentu nabízí kromě pomád i produkty určené pro péči a holení vousů a množství příslušenství k tomu. Kromě pánské kosmetiky Suavecito vyrábí dokonce i dámskou kosmetiku.