Angry Beards dárková sada na kule

Dostupnost Skladem
749 Kč
Angry Beards dárková sada na kule

Kompletní sada na intimní partie pro každého chlapa. Je tam vše, co "podpalubí" potřebuje. Antistick snižuje tření, osvěžuje a chrání pokožku při sportovním výkonu. Antisweat udrží intimní partie v suchu a díky extraktu šalvěje a matcha čaje také osvěží. Sada obsahuje také parádní pytel na přenášení produktů a to vše je zabalené v papírové dárkové krabičce. Vyrobeno v České republice. Sada obsahuje: Angry Beards Antistick (150 ml), Angry Beards Antisweat (150 ml) a růžový pytel na přenášení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty

Noberu černé triko
531,05 Kč
LH2290
Hey Joe Black tričko
399 Kč
LH2293
Noberu Snapback
417,05 Kč
LH2280
Dárková karta - úprava vousů
Dárková karta - úprava vousů
Na dotaz, zboží na cestě!
690 Kč
TH170
L3VEL3 Beveled Spray černý rozprašovač
360,05 Kč
LH2810
Dárková karta - tradiční holení břitvou
740 Kč
TH167
Bluebeards Revenge ponožky
133 Kč
LH2274