Angry Beards Beardroids vitamíny na růst vousů 60 kapslí

499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.10.2020

Podpoř růst vousů pomocí speciálních vitamínů tzv. Beardroids! Vitamíny české značky Angry Beards na podporu růstu vousů, vlasů....no všech chlupů na těle. Boj s růstem vousů je na dlouho dobu, podpoř tedy svoji cestu nadupanými vitamíny. Čím víc růst podpoříš, tím je větší pravděpodobnost, že jednou uspěješ a budeš se chlubit pořádným plnovousem! 

Klíčové vlastnosti Beardroidů:

  • Vyrobené v České republice
  • Slouží převážně jako podpora pro růst vlasů a vousů 
  • Prevence před vypadáváním vousů a vlasů
  • Zvyšují kvalitu vousů a vlasů

Detailní informace

Detailní popis produktu

vlastnosti Vlastnosti Beardroidů

Vitamíny české značky Angry Beards na podporu růstu vousů i vlasů a proti jejich nadměrnému vypadávání. Beardroids přispívá také nehtům i zdravé pokožce a mentální činnosti.

složení produktu Co vlastně Beardroids obsahují? 

Obsahuje zinek, který je potřebný pro buněčnou proliferaci, tvorbu vaziva, hojení ran a tvorbu spermií. Přispívá ke snížení únavy, vyčerpání a pomáhají metabolizovat mikroživiny. Vitamíny obsahují také vybrané aminokyseliny L-Methionine a L-Cystine obsahující síru, jsou zdrojem keratinu představujícího základní stavební prvek vousů i vlasů. Biotin přispívá k udržení zdravého stavu vousů/vlasů i pokožky a přispívá k normálnímu metabolismu mikroživin. Vyrobeno v České republice. V balení je 60 kapslí - postačí na 2 měsíce.

aplikace produktu Kdy a jak Beardroids užívat? 

1-0-0 po jídle - 1x denně po jídle. Nic ale nevyváží pestrou stravu a tento výrobek určitě není myšlený jako její náhrada. Je to doplněk stravy, který vám pomáhá dostat do sebe každý den klíčové složky pro růst vousů a vlasů.

Angry%20Beards%20Beardroids%20vitam%C3%ADny%20na%20r%C5%AFst%20vous%C5%AF%2060%20kapsl%C3%AD

videa produktu A jak to je s růstem vousů? Na dlouho cestu, na to se připrav! 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards je kosmetická značka založená od roku 2017. Všechny své produkty vyrábí v České republice v Třebíči a poskytují pomoc všem vousáčům. Založili ji Tomáš, Marek a Adam, protože zahraniční produkty se jim zdály drahé a dali se do práce. Velkou předností této značky a jejich produktů je výborný poměr cena/výkon.