Angry Beards Straightener žehlička na vousy

  • Elektrický kartáč - žehlička Angry Beards je ideální pro narovnávání delších vousů nebo vlasů.
  • Maximální úprava a narovnání.
  • Balzám na ochranu je součástí balení.
  • Šest teplotních módů.
  • Keramická ohřevná tělesa.
  • Zkrotí nepoddajný beard.
Dostupnost Skladem
1 599 Kč
Angry Beards Straightener žehlička na vousy

Elektrický kartáč - žehlička Angry Beards je ideální pro narovnávání delších vousů, ale použít ji lze i na vlasy. Díky narovnání se vousy opticky prodlouží. Žehlička má keramická ohřevná tělesa a šest teplotních módů - od 120 až do 220 °C. Pokud budete chtít vousy narovnat, volte vyšší teploty, na úpravu neposedných vousů stačí nižší. Na kartáčování stačí kratší čas. Žehličku lze používat od vousů dlouhých alespoň 5 cm. Součástí balení je balzám Heat Protector, který chrání vousy proti spálení. Vlastnosti žehličky: napětí 100–240V, frekvence 50/60 Hz, výkon 19 W, topné těleso PTC tělesa s keramickým povlakem, teplotní rozsah 120–220 °C, délka šňůry je 175 cm.

Angry Beards Straightener žehlička na vousy

5
10x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RP Avatar autora | 23.1.2022
Synek spokojen, vousy na jedničku.:-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty

641 5 angry beards heat protector p1 1400px
Angry Beards Heat Protector
Na dotaz, zboží na cestě!
169 Kč
14394
Šablona na tvarování vousů
Šablona na tvarování vousů
Momentálně nedostupné
139 Kč
8818/NO
Proraso set na knír
169 Kč
LH782
Cestovní kartáč na vousy Lev Salónů
Tip
199 Kč
8557