Angry Beards Straightener žehlička na vousy

  • Elektrický kartáč - žehlička Angry Beards je ideální pro narovnávání delších vousů nebo vlasů.
  • Maximální úprava a narovnání.
  • Balzám na ochranu je součástí balení.
  • Šest teplotních módů.
  • Keramická ohřevná tělesa.
  • Zkrotí nepoddajný beard.
Dostupnost Skladem
1 599 Kč
Angry Beards Straightener žehlička na vousy

Elektrický kartáč - žehlička Angry Beards je ideální pro narovnávání delších vousů, ale použít ji lze i na vlasy. Díky narovnání se vousy opticky prodlouží. Žehlička má keramická ohřevná tělesa a šest teplotních módů - od 120 až do 220 °C. Pokud budete chtít vousy narovnat, volte vyšší teploty, na úpravu neposedných vousů stačí nižší. Na kartáčování stačí kratší čas. Žehličku lze používat od vousů dlouhých alespoň 5 cm. Součástí balení je balzám Heat Protector, který chrání vousy proti spálení. Vlastnosti žehličky: napětí 100–240V, frekvence 50/60 Hz, výkon 19 W, topné těleso PTC tělesa s keramickým povlakem, teplotní rozsah 120–220 °C, délka šňůry je 175 cm.

Angry Beards Straightener žehlička na vousy

5
10x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RP Avatar autora | 23.1.2022
Synek spokojen, vousy na jedničku.:-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty

Proraso set na knír
160,55 Kč
LH782
Cestovní kartáč na vousy Lev Salónů
Tip
199 Kč
8557