Angry Beards Faksaver deodorant na nohy 200 ml

Dostupnost Skladem
219 Kč
Angry Beards Faksaver deodorant na nohy 200 ml

Deodorant na nohy od Angry Beards účinně bojuje proti zápachu nohou, zanechá je provoněné a svěží. S vůní červeného pomeranče a tymiánu. Dodáváno v lahvi s rozprašovačem. Objem 200 ml. Použití: Aplikujte na suchý a čistý spodek. Rozetřete tenkou vrstvu po celé ploše a nechte uschnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty

Angry Beards Dual Comb hřeben na vousy
199 Kč
LH2923
Angry Beards Urban Twofinger parfém 2 ml LH2574
Steve's Hair gel na vlasy 100 ml
159 Kč
LH2783
Pan Drwal Steam Punk šampon na vousy 150 ml LH2431
Beviro Bergamia Wood Basic sada na vousy
1 100 Kč
LH2363
Pan Drwal Steam Punk sprchový gel 400 ml LH2430
alpecin packshot tuning shampoo czech republic
Akce
205 Kč
220 Kč (–7 %)
14160