Angry Beards Faksaver deodorant na nohy 200 ml

Dostupnost Skladem
259 Kč
Angry Beards Faksaver deodorant na nohy 200 ml

Deodorant na nohy od Angry Beards účinně bojuje proti zápachu nohou, zanechá je provoněné a svěží. S vůní červeného pomeranče a tymiánu. Dodáváno v lahvi s rozprašovačem. Objem 200 ml. Použití: Aplikujte na suchý a čistý spodek. Rozetřete tenkou vrstvu po celé ploše a nechte uschnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty

Ohlalá Pistachio Mint zubní pasta 100 ml LH2524
Bluebeards Revenge pomáda na vlasy 150 ml LH2406
Marmara Barber No. 1 kolínská voda 500 ml LH1854
Ohlalá Orange Mint zubní pasta 100 ml
156 Kč
LH2527
Uppercut sada matná pomáda a sea salt spray
789 Kč
LH2396
Pan Drwal Steam Punk toaletní voda 100 ml LH2434
Suavecito Hold Unscented, pomáda na vlasy 113 g LH1371