Angry Beards Jack Saloon univerzální krém 75 ml

Dostupnost Skladem
219 Kč
Angry Beards Jack Saloon univerzální krém 75 ml

Univerzální krém od Angry Beards s oblíbenou vůní Jack Saloon. Hydratuje, rozjasňuje, vyživuje a chrání pokožku. Je možné ho použít na celé tělo, na tvář, ruce i nohy. Vyrobeno v České Republice. Objem 75 ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty

Marmara Barber Leo parfémovaná voda 100 ml
599 Kč
680 Kč (–12 %)
LH2577
Angry Beards Combat hřeben na vousy
289 Kč
LH2922
Pan Drwal Premium olej na vousy 10 ml
210 Kč
LH2449
Bluebeards Revenge kondicionér na vlasy 300 ml
299 Kč
310 Kč (–4 %)
LH2466
Ohlalá Whitening Mint zubní pasta 100 ml LH2531
Pan Drwal Inker krém na tetování 50 ml LH2954