Angry Beards Meky Gajvr, želé na výživu vousů 26 g

Dostupnost Skladem
569 Kč
Angry Beards Meky Gajvr, želé na výživu vousů 26 g

Želé na vousy české značky Angry Beards vyživuje vousy stejně jako olej, ale díky obsahu glycerinu a vody zároveň důkladně hydratuje. Dodává vousům přirozený lesk a pomáhá s lehkým narovnáním. Želatinová struktura obsahuje drobné kuličky obsahující vitamín E, který má antioxidační účinky a zpomaluje stárnutí buněk. Mandlový olej se skvalanem zajišťuje výživu a ochranu a Inca Inchi olej napomáhá k posílení vousů. Se svěží vůní bylin a koření. Objem 26 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty

Slickhaven Greasy Butcher balzám na vousy 60 ml LH3559
L3VEL3 Fade Brush kartáč
L3VEL3 Fade Brush kartáč
Na dotaz, zboží na cestě!
303,05 Kč
LH2818
Scissor Hands Boss olej na vousy 30 ml
398,05 Kč
LH2548
Osma kamenec 100 g
228 Kč
LH632
Scottish Fine Soaps Thistle and Black Pepper pleťový krém LH1200
Pacinos transparentní gel na holení 750 ml
350,55 Kč
LH3526
Scottish Fine Soaps Vetiver and Sandalwood pleťový krém LH1948
Kent Smokers zubní kartáček
Kent Smokers zubní kartáček
Na dotaz, zboží na cestě!
171 Kč
LH1114