Angry Beards Meky Gajvr, želé na výživu vousů 26 g

Dostupnost Skladem
569 Kč
Angry Beards Meky Gajvr, želé na výživu vousů 26 g

Želé na vousy české značky Angry Beards vyživuje vousy stejně jako olej, ale díky obsahu glycerinu a vody zároveň důkladně hydratuje. Dodává vousům přirozený lesk a pomáhá s lehkým narovnáním. Želatinová struktura obsahuje drobné kuličky obsahující vitamín E, který má antioxidační účinky a zpomaluje stárnutí buněk. Mandlový olej se skvalanem zajišťuje výživu a ochranu a Inca Inchi olej napomáhá k posílení vousů. Se svěží vůní bylin a koření. Objem 26 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Kromě e-shopu tak dneska engrybírdí výrobky najdete v prozíravých drogériích a barbershopech.

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, které jim pomáhají v top formě udržet vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů z řady Beard Doping a Beardroids, doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti - kartáče, žehličky, shavetty.

Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls - mazání na kulestroj. A limitované edice brandového oblečení, sexy omalovánek nebo nechutně robustních prstenů patří k pravidelným spouštěčům davového šílenství.

Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

Podobné produkty